نقشه جدید رنگ بندی کرونایی

نقشه جدید رنگ بندی کرونایی بر مبنای نقشه جدید رنگ بندی کرونا در کشور، شهرستان های قرمز به ۲۲ شهر کاهش یافتند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای نقشه جدید رنگ بندی کرونا که از جانب اپلیکیشن ماسک انتشار یافته است و از ۲۲ آبان ماه اعمال می شود، شهرستان های قرمز کرونایی از ۳۳ شهر به ۲۲ شهر کاسته شده و شهرهای اصفهان، شیراز، همدان و بجنورد در وضعیت زرد و بوشهر و زاهدان در وضعیت آبی قرار گرفتند.

شهرستان هایی که در وضعیت قرمز هستند شامل جلفا، مرند (آذربایجان شرقی)، اشنویه، پلدشت، پیرانشهر، چایپاره، سردشت، شوط (آذربایجان غربی)، بیرجند، طبس، قائنات (خراسان جنوبی)، بردسکن، خلیل آباد، کاشمر (خراسان رضوی)، گرمه (خراسان شمالی)، دامغان (سمنان)، زابل (سیستان و بلوچستان)، استهبان، جهرم، سرچهان، ممسنی (فارس)، بانه (کردستان)، زرند، شهربابک (کرمان)، خاتم، مهریز (یزد)، هستند.

در عین حال وضعیت قرمز از بعضی مناطق به شهرهای همجوار درحال گسترش است. بر این اساس اعمال محدودیت های شدید در شهرهای قرمز کنونی برای کاهش آمار مبتلا شدن و فوت، درگیرشدن شهرهای همجوار و جلوگیری از شروع موج ششم کرونا بسیار ضروریست.

البته خوشبختانه بعضی شهرها که اخیرا قرمز شده بودند از وضعیت قرمز خارج شدند.

باید توجه کرد که واکسیناسیون گسترده در جلوگیری از افزایش تعداد مبتلایان و ادامه وضعیت قرمز این شهرها بسیار موثر بوده است.

بر اساس آخرین آمار رنگ بندی کرونایی در کشور، حالا ۲۲ شهرستان در وضعیت قرمز، ۸۷ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۲۲ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۱۳ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

منبع:

1400/08/21
22:28:09
5.0 / 5
390
تگهای خبر: آب , دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک