با حضور رئیس كمیته امداد انجام شد؛

رونمایی از ۶۲ طرح تحقیقاتی کمیته امداد در حوزه صدمه شناسی و اثربخشی خدمات

رونمایی از ۶۲ طرح تحقیقاتی کمیته امداد در حوزه صدمه شناسی و اثربخشی خدمات خرید و فروش حیوان خانگی: مراسم رونمایی از ۶۲ طرح تحقیقاتی کمیته امداد در حوزه صدمه شناسی و اثربخشی خدمات با حضور رئیس کمیته امداد برگزار گردید.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سیدمرتضی بختیاری در این مراسم ضمن اشاره به حساسیت های کار برای محرومان و نیازمندان اظهار داشت: تجربیات ۴۲ ساله کمیته امداد در امدادرسانی به محرومان بسیار پرارزش است اما در روش های خدمت رسانی با رویکرد تکریم و توانمندسازی، نیازمند استفاده از پژوهش و تحقیق هستیم.

وی تقویت پژوهش را از برنامه های جدی کمیته امداد دانست و اضافه کرد: در تمام فعالیت ها، برنامه ریزی ها و اولویت بندی طرح ها، مبنای اقدامات باید برپایه پژوهش باشد.

رئیس کمیته امداد با تکیه بر این که مهارت پروری در کنار تقویت بنیه علمی باید در متن برنامه های امداد دیده شود، افزود: پژوهش باید کاربردی باشد و اطمینان داریم ۶۲ پژوهش انجام شده در کمیته امداد، در موفق مأموریت های ما مهم و موثر خواهد بود.

بختیاری استفاده از توان کارشناسان و متخصصان داخلی کمیته امداد را از مزیت های این پژوهشها عنوان نمود و اظهار داشت: مرکز رصد فقر و شناسایی نیازمندان بر همین مبنای پژوهش محوری تشکیل شده تا با یک نگاه علمی به مبحث علل و عوامل فقر بپردازد.

وی ضمن اشاره به برخی پراکندگی ها در حوزه پشتیبانی از محرومان در کشور تصریح کرد: پراکندگی مراجع و نهادهای خدمت رسان اگر به هم افزایی منجر نشود، صدمه زاست و در این راستا خواهان همکاری و هم افزایی همه خیریه ها، مراکز نیکوکاری و نهادهای حمایتی هستیم.

رئیس کمیته امداد بر لزوم وجود یک مرجعیت واحد در رسیدگی به نیازمندان تصریح کرد و اظهار داشت: در همین راستا، سامانه واحدی در کمیته امداد درحال طراحی و بانک اطلاعاتی جامعی از نیازمندان بوجود آمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، بختیاری اظهار نمود: رویکرد کمیته امداد شناسایی نیازمندان قبل از رجوع آنان به این نهاد است و اقدام جهت کمک به محرومان نباید معطل به رجوع و درخواست آنان باشد.

منبع:

1400/08/24
23:40:44
5.0 / 5
308
تگهای خبر: خدمات , دام , دما , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک