پیشبینی پایداری هوا و سکون جو برای روزهای آینده

پیشبینی پایداری هوا و سکون جو برای روزهای آینده به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی سازمان هواشناسی با بیان اخطار زردرنگ از پایداری هوا و سکون جو طی روزهای پنجشنبه تا دوشنبه اطلاع داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، با بیان سازمان هواشناسی، پایداری هوا و سکون نسبی جو از پنجشنبه (۲۷ آبان ماه ) تا دوشنبه (اول آذر ماه) پیشبینی شده است.

بر اثر این پدیده، مخاطراتی همچون انباشت آلاینده های جوی بخصوص PM۲.۵ و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

همچنین نواحی پرتردد و صنعتی استان تهران تحت تأثیر مخاطرات این پدیده مانند افزایش شاخص آلودگی های جوی و کاهش کیفیت هوا تا حد ناسالم برای گروه ها حساس هستند.

در صورت عدم کنترل منابع آلاینده (ثابت و متحرک) در بعضی ساعات، کاهش کیفیت هوا تا حد ناسالم برای تمام گروه ها، (به ویژه در مناطق صنعتی و پرتردد) پیشبینی می شود.

برهمین اساس سفارش می شود که مدیریت بهینه در استفاده از سوخت و زمان فعالیت واحدهای صنعتی و هم اجتناب از حضور در فضای باز برای افراد دارای سابقه بیماری های قلبی و ریوی در دستورکار قرار گیرد.

همچنین ضروریست که از رفت و آمدهای غیرضروری به نواحی پرتردد برای افراد سالمند و خردسال و فعالیت فیزیکی طولانی و ورزش در فضای باز اجتناب شود.

بنابراین گزارش، اخطار زردرنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که امکان دارد در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد نماید. این اخطار برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از طرفی مسؤلان هم در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.
1400/08/26
11:13:21
5.0 / 5
380
تگهای خبر: آب , آلودگی , بیماری , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک