انبارهای متروی تهران خالی ازقطعات

انبارهای متروی تهران خالی ازقطعات به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه بطور قطع با جا به جایی افراد مشکلات زیر ساختی مترو حل نخواهد شد، اظهار داشت: باید برای متروی تهران فکری اساسی کرد، امروز متروی تهران نیازمند اقدامات عاجل و ضربتی است که اورهال کردن قطارها در اولویت اقدامات عاجل برای مترو قرار دارد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سید جعفر تشکری هاشمی بامداد امروز در تذکر قبل از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران ضمن اشاره به مبحث آلودگی هوا اظهارکرد: حساسیت به این مورد نشان دهنده عمق نگرانی اعضای شورای اسلامی شهر تهران نسبت به پدیده آلودگی هواست که هرسال با این مورد رو به رو هستیم، اگر امروز شهروندان وضعیت آلودگی هوای تهران و ترافیک پایتخت را مشاهده می کنند، نتیجه تفکرات غلطی است که مدیران قبلی شهر اجرا کردند.

وی با اشاره به اینکه در سالهای اخیر و با ادعای مدیران دوره گذشته که می خواهند شهر را ارزان اداره کنند، مبحث نگهداشت در شهر به شدت صدمه دیده است، خاطرنشان کرد: امروز با شبکه اتوبوسرانی ضعیف، عدم نوسازی خودرو ها و حتی عدم تعمیر خودرو ها مواجه هستیم. متروی تهران که آثارش را در چند روز گذشته دیدیم، نتیجه تفکرات غلط گذشته است.

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با انتقاد از خالی شدن انبارهای قطعات یدکی در طول چند سال گذشته اظهار داشت: امروز به شدت نیازمند تأمین قطعات هستیم، واگن های مترو به عمر فرسودگی خود رسیده و نیازمند اورهال قطارهای مترو هستیم و اگر شهردار تهران به فوریت در این حوزه اقدام نکند با مشکلاتی جدی تر در حمل و نقل شهروندان رو به رو خواهیم شد.

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران نسبت به عملکرد و تصمیمات کارگروه اضطرار آلودگی هوا هم انتقاد نمود و اظهار داشت: در حالیکه که موتور سیکلت ها بیشتر از ۶ برابر یک خودرو یورو ۲، آلودگی تولید می کنند، معاینه فنی برایشان الزامی نیست و کارگروه آلودگی هوا همچنان روش های قدیمی خود در تصمیم گیری برای هوای تهران را در پیش گرفته است.

تشکری هاشمی با تکیه بر این که یکبار برای همیشه باید مشکل آلودگی هوا را اساسی حل نماییم، اظهار داشت: موتورسیکلت های کاربراتوری، خودروهای گازوئیلی، خودرو های فرسوده، با ایجاد سولفور و واکنش شیمیایی و تبدیل شدن به ذرات معلق سبب صدمه به هوای شهر تهران می شوند، همینطور کمتر از ۵ درصد خودرو های فرسوده در سالهای اخیر نوسازی و جایگزین شده و موتورسیکلت های برقی هم جایگزین موتورسیکلت های کاربراتوری نشدند.

تشکری هاشمی ضمن اشاره به انتصاب مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو اظهار داشت: بطور قطع با جا به جایی افراد مشکلات زیر ساختی مترو حل نخواهد شد؛ بلکه باید برای متروی تهران فکری اساسی کرد، امروز متروی تهران نیازمند طرح آنی و فوری است و اورهال کردن قطارها در اولویت اقدامات عاجل برای مترو قرار دارد. متروی تهران نیازمند افراد متخصص است و انتظار داریم شهردار در انتصابات خود، مبحث تخصص و دانش را بیشتر مورد توجه قرار دهند و از شهردار می خواهیم در انتصابات خود حزب الهی و انقلابی بودن را لحاظ کند اما به تخصص و دانش هم توجه کند.

منبع:

1400/09/02
20:50:56
5.0 / 5
403
تگهای خبر: آلودگی , دام , شركت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک