رفع مسائل و مشکلات اجتماعی شهر تهران نیازمند تشکیل یک قرارگاه

رفع مسائل و مشکلات اجتماعی شهر تهران نیازمند تشکیل یک قرارگاه خرید و فروش حیوان خانگی: نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به مشکلات سکنه محله هرندی اظهار داشت: میتوان با بالابردن خدمات شهری و فرهنگی، صدمه های اجتماعی تهران را بیرون راند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، علیرضا نادعلی در نشست "محله هرندی میزان مشارکت و جهاد فرهنگی و اجتماعی چه باید کرد؟" اظهار داشت: امنیت مساله مهمی است و همه ما در چتر امنیت است که می توانیم فعالیت داشته باشیم.

وی افزود: اگر نیروی انتظامی بتواند درجه و کیفیت امنیت را در محله هرندی و محله های صدمه دیده مشابه افزایش دهد، شاید از هر جایی و از هر کاری مهم تر باشد.

سخنگوی شورای شهر اسلامی تهران، تصریح کرد: کار نیروی انتظامی ایجاد امنیت نیست بلکه حفظ امنیت مأموریت ویژه نیروی انتظامی است.

نادعلی اظهار داشت: همواره دو تفکر درباره وظیفه شهرداری وجود داشته است که تفکر اول شهرداری را نهادی خدماتی می داند که وظیفه ذاتی او نظافت، مسائل شهرسازی و معماری و... است.

وی افزود: تفکر دیگر اعتقاد دارد که مسائل پیشفرض شهرداری که خدماتی است، وظیفه ذاتی اوست اما وظیفه اجتماعی و فرهنگی هم بر عهده شهرداری است.

رئیس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با اعلان اینکه شورای ششم اعتقاد کامل دارد وظایف اجتماعی و فرهنگی هم بر عهده شهرداری است، اظهار داشت: اما این که شهرداری به تنهایی این وظیفه را برعهده بگیرد تفکر اشتباهی است چونکه شهرداری به تنهایی توان رفع مشکلات را ندارد و دراین باره باید همه ارگان ها پای کار بیایند تا در جهت رفع مسائل اجتماعی شهر تلاش شود.

نادعلی با تاکید بر این که برای رفع مسائل و مشکلات اجتماعی شهر تهران به تشکیل یک قرارگاه نیاز است، اضافه کرد: با تشکیل این قرارگاه، میتوان هماهنگی سازی و بسیج همه ارگان های ذیربط در تهران صورت گیرد و یکی از فواید آن این است که سبب از بین بردن آثار دستگاههای دیگر نمی گردد.

وی خاطرنشان کرد: ما معتقدیم که همان قدری که نیروی انتظامی در باب امنیت وظیفه دارد، شهرداری هم با امکانات بیشتر و گستردگی در نواحی شهر می تواند بعنوان یک میان دار عمل کند.

بنا براعلام دفتر این عضو شورای اسلامی شهر تهران، وی با تاکید بر این که شهردار تهران به رفع صدمه ها و مشکلات جنوب شهر تهران اعتقاد دارد و آنرا اولویت می داند، اظهار داشت: البته صدمه فقط به جنوب شهر مربوط نمی گردد و هر کجا که نظارت درستی انجام نشود آنجا گرفتار صدمه خواهد شد.

نادعلی اشاره کرد: یکی از راهکارهای بیرون راندن صدمه های اجتماعی بالابردن خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی در سطح محلات تهران است.
1400/09/06
20:48:22
5.0 / 5
340
تگهای خبر: خدمات , دما , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک