به منظور توسعه گردشگری گلستان صورت می گیرد:

آژانس های مسافرتی عراق در فم تور گلستان گردی

آژانس های مسافرتی عراق در فم تور گلستان گردی گلستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان با اشاره به ضرورت توسعه گردشگری در استان، اظهار داشت: فم تور گردشگری آژانش های مسافرتی کشور عراق در استان گلستان انجام می شود.


احمد تجری امروز در گفت و گو با ایسنا با اشاره به این که استان گلستان نگین گردشگری شمال کشور بوده و سرشار از ظرفیت های بی شمار گردشگری ست، اظهار نمود: برای تحقق توسعه گردشگری در کنار مطالبی از قبیل رونق زیرساخت ها باید نسبت به شناساندن ظرفیت های استان گلستان به مردم ایران عزیز و حداقل کشورهای همسایه اقدام نماییم.
وی با اعلان اینکه به همین دلیل فم تور آژانس های مسافرتی کشور عراق و روسای انجمن های دفاتر خدمات مسافرتی سراسر کشور به میزبانی استان گلستان برگزار می شود، اضافه کرد: این تور با هدف شناسایی ظرفیت های گردشگری استان گلستان به مدیران آژانس های مسافرتی و شرکت های فعالی در زمینه گردشگری صورت می گیرد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از حضور 10 نفر از مدیران دفاتر آژانس های مسافرتی و گردشگری کشور عراق که در زمره شرکت های فعال این حوزه هستند در این تور شناسایی آگاهی داد و اظهار داشت: به همراه این عزیزان 30 نفر از روسای انجمن های حرفه ای و صنفی دفاتر خدمات مسافرتی کشور بمنظور تبادل توریست بین دو منطقه و معرفی ظرفیت و پتانسیل گردشگری نگارستان ایران، به استان گلستان سفر می کنند.
تجری با تاکید بر این که یکی از برنامه های اصلی این فم تور بازدید از جشنواره پاییز هزار رنگ در جنگل النگدره گرگان است، اشاره کرد: این تور در فصل پاییز و از 9 الی 12 آذرماه برگزار می شود.
وی با تاکید بر این که در این فم تور اهتمام ما بر این خواهد بود تا توانمندی های استان در زمینه جاذبه های طبیعی، فرهنگی و تاریخی، صنایع دستی، خوراک، گردشگری کشاورزی و سایر قابلیت ها به دفاتر خدمات مسافرتی داخلی و خارجی معرفی شود، افزود: رگزاری نشست های تخصصی روسای انجمن های دفاتر خدمات مسافرتی سراسر کشور به همراه مدیران دفاتر خدمات مسافرتی کشور عراق با تأسیسات گردشگری استان گلستان برای تبادل اطلاعات و افزایش تعاملات و همکاریهای در میان، بازدید از ظرفیت های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی و آشنایی باقابلیت های استان در این عرصه ها از اهم برنامه های اجرائی در زمان برگزاری این فم تور در استان است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه عراق یکی از کشورهای هدف استان گلستان در گردشگری خارجی است، افزود: استان گلستان باتوجه به برخورداری از جاذبه هایی در زمینه تنوع اقوام، گوناگونی اقلیم و پتانسیل های حوزه میراث فرهنگی و صنایع دستی، ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه گردشگری خارجی دارد.1400/09/09
11:35:55
5.0 / 5
373
تگهای خبر: اقلیم , جنگل , خدمات , خوراك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک