اداره كل هواشناسی استان تهران هشدار داد

آلودگی هوای تهران از شنبه شب

آلودگی هوای تهران از شنبه شب به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی در شرایطی که برای امروز (۱۱ آذرماه) تا بامداد شنبه (۱۳ آذرماه) در بعضی ساعات وزش باد و بهبود کیفیت هوا پیشبینی شده است، اداره کل هواشناسی استان تهران از آلودگی هوا از شنبه شب (۱۳ آذرماه) خبرمی دهد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است: پایداری هوا و سکون نسبی جو از شنبه شب (۱۳ آذرماه) تا ظهر دوشنبه (۱۵ آذرماه) باعث انباشت آلاینده های جوی بخصوص ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون و کاهش کیفیت هوا در نواحی پرتردد و صنعتی استان تهران می شود.

در پی حاکمیت این شرایط جوی افزایش شاخص آلودگی های جوی و کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروههای حساس و در صورت عدم مهار منابع آلاینده ثابت و متحرک، گاهی کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای تمام گروه ها بخصوص در مناطق صنعتی و پرتردد دور از انتظار نیست.

اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به مدیریت بهینه در استفاده از سوخت و زمان فعالیت واحدهای صنعتی، اجتناب از حضور در فضای باز برای افراد دارای سابقه بیماری های قلبی و ریوی، اجتناب از رفت و آمدهای غیرضروری به نواحی پرتردد برای افراد سالمند و خردسال و اجتناب از فعالیت فیزیکی طولانی مدت و ورزش در فضای باز سفارش می کند.

بر اساس این اخطار هواشناسی از عصر امروز (۱۱ آذرماه) تا بامداد شنبه (۱۳ آذرماه) در بعضی ساعات وزش باد متوسط تا نسبتاَ شدید در سطح استان و گاهی وزش باد شدید در نواحی جنوب غربی استان پیشبینی می شود که طی این مدت، تهویه طبیعی و بهبود کیفیت هوا مورد انتظار است.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا هشدار زرد رنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که امکان دارد در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد نماید. این اخطار برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از طرفی مسؤلان هم در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.
1400/09/11
23:53:38
5.0 / 5
244
تگهای خبر: آلودگی , بیماری , سوخت , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک