تداوم شرایط ناسالم هوا در تهران

تداوم شرایط ناسالم هوا در تهران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی با بیان شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز با انباشت آلاینده ها و عدم وزش باد موثر، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه روز پنجشنبه (۱۱ آذرماه) هم زمان با آغاز تردد خودرو ها در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و هم انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی، افزایش تندی باد و احتمال بارش باران در ساعات بعدازظهر، شرایط مناسب برای حاکمیت پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا فراهم خواهد شد. با وزش باد مؤثر تا نسبتا شدید تا اواخر وقت پنجشنبه( ۱۱ آذر ماه) از غلظت ذرات معلق کاسته خواهد شد که برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

با تداوم این شرایط جوی تا بامداد روز جمعه (۱۲ آذر ماه) و هم کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

وزش باد مؤثر و حاکمیت ناپایداری جوی در طول روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود. این شرایط جوی تا ساعات پایانی جمعه ادامه خواهد داشت و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۶۵ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای همه گروه ها قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۳۳ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس است.

منبع:

1400/09/12
11:16:58
5.0 / 5
380
تگهای خبر: بارش , دام , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک