آلودگی هوای اصفهان از امروز تا دوشنبه

آلودگی هوای اصفهان از امروز تا دوشنبه به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی در مورد پایداری جو و آلودگی هوا، اظهار داشت: از امروز تا روز دوشنبه شرایط افزایش غلظت آلاینده های هوا وجود دارد که در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی منجر به کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی خصوصاً در اوایل روز خواهد شد.ابراهیم هنرمند در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: نقشه های هواشناسی بیان کننده استقرار جوی نسبتا پایدار تا دو روز آینده بر روی استان است. بر این اساس طی این مدت آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد شدید تا نسبتا شدید پیش بینی می شود.

وی اظهار داشت: از امروز تا روز دوشنبه شرایط افزایش غلظت آلاینده های هوا وجود دارد که در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی منجر به کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی خصوصاً در اوایل روز خواهد شد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان، با اعلان اینکه روز دوشنبه با گذر موجی شرایط افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید تا شدید و بارش پراکنده در مناطق غربی، شمالی و تا حدی مرکز استان پیش بینی می شود، اضافه کرد: دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان یک تا سه درجه افزایش می یابد.

وی حداکثر دمای هوای امروز اصفهان را ۱۵ درجه سانتیگراد و کمینه فردا بامداد را صفر درجه سانتیگراد اعلام نمود و اظهار داشت: گرم ترین نقطه استان خور و بیابانک با ۱۸ درجه سانتیگراد و خنک ترین نقطه استان فرودگاه شهید بهشتی و بوئین و میاندشت با منهای ۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

هنرمند با اشاره به صدور هشدار هواشناسی استان اصفهان در مورد پایداری جو و آلودگی هوا، اظهار داشت: روز دوشنبه با گذر موجی، شاهد افزایش ابر و وزش باد و در مناطق غربی و شمالی و بخش هایی از مرکز بارش باران خواهیم بود.

این کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی با اعلان اینکه میزان بارش های روز دوشنبه قابل توجه نیست، اشاره کرد: این موج از روز دوشنبه به سرعت از استان عبور می کند.

منبع:

1400/09/13
23:16:59
5.0 / 5
355
تگهای خبر: آلودگی , بارش , دما , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک