ورود کارمندان به ادارات منوط به تزریق دو دز واکسن کرونا یا داشتن PCR منفی

ورود کارمندان به ادارات منوط به تزریق دو دز واکسن کرونا یا داشتن PCR منفی خرید و فروش حیوان خانگی: معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران ورود کارمندان به ادارات را منوط به تزریق دو دز واکسن کرونا یا داشتن نتیجه تست PCR منفی بیان کرد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محسن نایبی در انتها جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران در مورد عدم حضور استاندار تهران و علیرضا زالی فرمانده عملیات این ستاد، اظهار داشت: استاندار تهران در جلسه نشست استانداران در وزارت کشور حضور پیدا کرده و آقای دکتر زالی هم جلسه ای بیرون از مجموعه داشتند بنابراین نتوانستند در این نشست حضور پیدا کنند.
وی ادامه داد: در جلسه امروز دوشنبه گزارشات خوبی عرضه شد و مبحث کنترل مبادی ورودی و مرزها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با عنایت به بازدید از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) مباحثی مورد بحث قرار گرفت.
وی افزود: هم اکنون هر فردی که به کشور وارد می شود باید مطمئن شویم که مبتلا به ویروس کرونا نیست. سامانه امید هم از روز یکشنبه در کل کشور اجرایی شده و امیدواریم بتواند نقش موثر خویش را در کنترل این بیماری ایفا کند.
نایبی اضافه کرد: مبحث کنترل ورود مسافرین به کشور شامل دو بخش است؛ نخست افراد ایرانی که از خارج از کشور باز می گردند که امکان دارد تزریق دو دز واکسن آنها در داخل انجام شده باشد. قسمت دوم افراد خارجی است که به کشور وارد می شوند که در این راستا شرکتهای هواپیمایی موظف می باشند در هنگام فروش بلیت به این دسته از مسافران، تزریق دو دز واکسن افراد را کنترل کنند و یا از آنها نتیجه تست PCR منفی دریافت نمایند.
معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران تصریح کرد: در فاز نخست اجرای سامانه امید، ورود کارمندان به ادارات بگونه ای در نظر گرفته شده که یا باید در سامانه تزریق دو دوز واکسن آنها ثبت شده باشد و یا تست منفی PCR خویش را ارائه نماید. بدون شک با عنایت به ابلاغی که به همه دستگاه ها شده همه آنها موظف می باشند پیگیری فاز به فاز طرح سامانه امید را در دستورکار خود قرار دهند. بدون شک این مهم اقدامی خواهد بود که به بازگشت شرایط عادی کمک خواهد نمود.
منبع:

1400/09/23
11:30:20
5.0 / 5
348
تگهای خبر: بیماری , ثبت , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک