مدیر كل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران تاكید كرد

کاهش چالش های محیط زیستی پایتخت با ارتقای دانش زیست محیطی شهروندان

کاهش چالش های محیط زیستی پایتخت با ارتقای دانش زیست محیطی شهروندان مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران بر لزوم رعایت ملاحظات و تهیه پیوست های محیط زیستی پیش از اجرا و بهره برداری از مرکز MRF پسماند منطقه ۱۳ تاکید نمود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا صبح امروز در حاشیه نظارت دوره ای منطقه ۱۳، سی و هفتمین خانه محیط زیست شهر تهران در سرای محله حافظیه با حضور شینا انصاری - مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و خیراتیان صفایی - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳- و تعدادی از مدیران این حوزه راه اندازی شد.

انصاری در نظارت دوره ای اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار از منطقه ۱۳ ضمن حضور در مرکز MRF پسماند این منطقه از نزدیک در جریان مراحل راه اندازی و چالش های پیش روی تکمیل و بهره برداری از این مرکز قرار گرفت.

وی در ادامه از نیروگاه خورشیدی منطقه بازدید کرد و ضمن اشاره به ظرفیت تولید مناسب نیروگاه اظهار داشت: حمایت حقوقی از اجرا و توسعه نیروگاه های خورشیدی را در سطح مناطق ۲۲ گانه دنبال خواهیم کرد.

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در ادامه در آیین افتتاح و راه اندازی خانه محیط زیست سرای محله حافظیه ضمن اشاره به این که منطقه ۱۳ پروژه های محیط زیستی خوبی در این منطقه در دست اقدام است، اظهار داشت: این منطقه توان خوبی برای برخی موضوعات پایلوت محیط زیستی دارد.

انصاری با تکیه بر این که فرهنگسازی و آشنایی مردم با موضوعات محیط زیست و ارتقای دانش زیست محیطی شهروندان قطعا در مدیریت و کاهش چالش های محیط زیستی شهر ما را یاری خواهد کرد، به نقش سرای محلات و خانه های محیط زیست در فرهنگسازی موضوعات زیست محیطی اشاره نمود.

وی با اشاره به اینکه کاهش و مدیریت پسماند، مدیریت مصرف آب و انرژی همچون چالش های محیط زیستی شهرهاست تصریح کرد: حتما با اصلاح الگوهای مصرف می توانیم بر این چالش ها فائق آییم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار طرح MRF(خط بازیابی مواد پسماند یا تجهیزات بازیافت مواد زائد جامد) است.

منبع:

1400/10/05
20:29:16
5.0 / 5
308
تگهای خبر: آب , انرژی , خدمات , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک