معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خبر داد

توانمندی زنان سرپرست خانوار با بهره گیری از ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

توانمندی زنان سرپرست خانوار با بهره گیری از ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر این که زنان سرپرست خانوار و خود سرپرست با بهره گیری از ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی توانمند می شوند، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم مهارت های لازم را به زنان خود سرپرست که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند اما مهارت لازم را برای شروع کار در صنایع خلاق و نوآور و فن آوری های نوین ندارند، آموزش دهیم.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، دکتر انسیه خزعلی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور و دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: امیدواریم این تفاهم نامه در امتداد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و زنان خود سرپرست با بهره گیری از ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی موثر باشد. در حقیقت چند ماهی است که دوستان ما در دو بخش توانمندسازی و لطمه زدایی در زمینه زنان و خانواده و در امتداد ارائه آموزش های کوتاه مدت و طولانی مدت ورود کردند.
وی با اعلان اینکه اساس هر کاری آموزش است و به فرموده امام علی(ع) ارزش انسان به دانش و آگاهی و نوع عملکرد و مهارت اوست، اشاره کرد: رسالتی که برعهده دانشگاه جامع علمی کاربردی قرار گرفته این است که مسائل علمی را با پشتوانه پژوهشی در میدان عمل وارد کرده و این خدمتی است که مردم ثمره آنرا می برند.
دکتر خزعلی اضافه کرد: ما خوشحالیم که نخستین تفاهم نامه همکاری را با دانشگاه جامع علمی کاربردی منعقد می نماییم و امیدواریم که این تفاهم نامه مایه خیر و برکت باشد و بدین جهت ما آنرا به فال نیک می گیریم.
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده رئیس جمهور اشاره کرد: امیدواریم تفاهم نامه همکاری بین این معاونت و دانشگاه جامع علمی کاربردی در حوزه لطمه زدایی و مشکلاتی که زنان به آن گرفتار هستند و همین طور در امتداد توانمندسازی این قشر خصوصاً زنان سرپرست خانوار و زنان خود سرپرست با بهره گیری از ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی موثر باشد.
وی با اعلان اینکه علاوه بر این تفاهم نامه ما می توانیم در زمینه زنان روستایی از ظرفیت وزارت جهاد کشاورزی و دیگر بخش ها نیز بهره ببریم، اضافه کرد: امیدواریم که با بهره گیری از ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی بتوانیم مهارت های لازم را به زنان خود سرپرست که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند ولی مهارت لازم را برای شروع کار در صنایع خلاق و نوآور و فن آوری های نوین ندارند، آموزش دهیم.
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده اظهار داشت: در سفرهای استانی دنبال مراکزی می رویم که زمینه ارائه آموزش های مهارتی به زنان را داشته باشیم بدین جهت امیدواریم در قالب تفاهم نامه ای که امروز منعقد می شود بتوانیم از دوره های آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی بصورت حضوری و غیرحضوری استفاده نمائیم.
وی بیان کرد: بخش دیگری از این تفاهم نامه ارائه آموزش های لازم به زنان در زمینه لطمه های اجتماعی خصوصاً در زمینه طلاق و اعتیاد است و امیدواریم در این بخش نیز بتوانیم از ظرفیت های دانشگاه جامع علمی کاربردی بهره ببریم.
منبع:

1400/10/06
21:44:26
5.0 / 5
280
تگهای خبر: آموزش , ماهی , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک