مدیران مخالف دورکاری بانوان را معرفی کنید

مدیران مخالف دورکاری بانوان را معرفی کنید به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی قم معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به مبحث دورکاری بانوان شاغل، اظهار داشت: مشاغلی که امکانش باشد و ادارات همکاری لازم را با آنها ندارند را به ما معرفی کنید.


انسیه خزعلی در نشست با اقشار مختلف جامعه بانوان که امروز نهم دی ماه در سالن همایش بیداری اسلامی جامعه الزهراء(س) برگزار شد، اظهار نمود: در استان قم بدلیل مهاجرت لطمه پذیری خانواده و به تبع آن لطمه در زمینه زنان بیشتر است.
وی با اشاره به این که هویت مسئله جدیدی نیست و در قرآن نیز به آن اشاره شده است، افزود: اما دشمنان تصمیم شان این است ماهیت آنرا خصوصا برای نسل جوان گرفتار خدشه کنند که لازم است بر بصیرت افزایی خود بیفزاییم.
خزعلی با اشاره به این که لطمه های اجتماعی بخش نرم افزاری جامعه است و ممکنست بخش سخت افزاری و عینی جامعه را گرفتار مشکل کند، اظهار داشت: تصمیم داریم با همت همه بانوان در یک طرح ملی و همراه با قاطعیت دولت در این حیطه وارد شویم.
وی در ارتباط با مشکلات مسکن اظهار داشت: اگر بودجه کشور اجازه دهد امیدواریم بتوانیم قدم هایی را دراین زمینه برای بانوان برداریم هرچند دولت تصمیم ندارد سبب تورم شود.
خزعلی اشاره کرد: باید بستری فراهم گردد که بانوان بتوانند بیش از پیش به صحنه بیایند و دولت باید حمایت لازم را داشته باشد.
وی با اشاره به بحث نشاط اجتماعی بانوان عنوان کرد: بحث نشاط بانوان، زنان و مادران مبحث گسترده ای است که نیاز به پیگیری ویژه دارد.
وی با اعلان اینکه بحث بیمه خبرنگار انجام شدنی است، اشاره کرد: دولت سیزدهم برای بیمه رسانه پیگیری های لازم را خواهد داشت چون شرایطش وجود دارد.
مدیران مخالف دورکاری بانوان را معرفی کنید
خزعلی با اشاره به مبحث دورکاری بانوان شاغل، اظهار داشت: مشاغلی که امکانش باشد و ادارات همکاری لازم را با آنها ندارند را به ما معرفی کنید.
وی اظهار داشت: بیمه ناباروری در این دولت تصویب شده و در صورت مغایرت اطلاع دهید تا پیگیری شود.
خزعلی در ارتباط با حوزه کارآفرینی بیان کرد: تلاش دولت تسریع و تسهیل موانع است البته وعده نمی دهیم ولی بصورت جدی پیگیر هستیم.
وی با اشاره به تاکید رهبری به بی بدیل بودن نقش بانوان اشاره کرد: در ایران زنان توانمندی در عرصه های مختلف داریم که امید است بتوانیم در امتداد توقعات به حق شما قدم برداریم.
منبع:

1400/10/10
12:05:21
5.0 / 5
315
تگهای خبر: بیمه , ماهی , مهاجرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک