مدیرعامل متروی تهران عنوان كرد

تلاش مترو برای توسعه خطوط در غرب تهران

تلاش مترو برای توسعه خطوط در غرب تهران مدیرعامل متروی تهران اظهار داشت: ۲۴ ایستگاه در منطقه ۵، طی چند سال آینده به تدریج به مرحله بهره برداری رسیده و در خدمت شهروندان قرار خواهد گرفت.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی منطقه ۵، بامداد امروز جلسه مشترکی با مبحث خط ۱۰ متروی تهران، میان علی امام مدیرعامل شرکت متروی تهران و احسان شریفی شهردار منطقه ۵ و سایر معاونین و مدیران منطقه برگزار شد.
در حاشیه این جلسه، امام با اشاره به اینکه از سنوات گذشته تلاش گسترده ای برای توسعه خطوط مترو در غرب تهران بخصوص منطقه ۵ شروع شده است، عنوان کرد: در طراحی هایی که برای تکمیل شبکه حمل و نقل ریلی شهر تهران انجام شده، خطوط مختلفی در منطقه ۵ سرویس دهی و در خدمت شهروندان خواهند بود.
او اضافه کرد: در همین راستا، توسعه غربی خط ۴ متروی تهران، ۴ ایستگاه در منطقه ۵ داراست که در دست راه اندازی و تکمیل است. خط ۶ نیز، ۷ ایستگاه در منطقه دارد که درحال تکمیل آن هستیم. ۳ ایستگاه از خط ۷ متروی تهران هم در منطقه ۵ قرار گرفته است. ۵ ایستگاه از خط ۱۰ مترو هم در این منطقه قرار دارد که عملیات آن از آغاز سال جاری از منطقه ۲۲ شروع شده و بزودی در منطقه ۵ هم شروع خواهد شد.

امام با اشاره به اینکه خط ۹ از خطوط جدید نیز، ۵ ایستگاه در منطقه ۵ دارد، افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده در نظر داریم که در این دوره از مدیریت شهری با اولویت بندی، عملیات اجرایی ۵ ایستگاه از خط ۹ در منطقه ۵ هم آغاز شود.
مدیرعامل متروی تهران در انتها تصریح کرد: در مجموع ۲۴ ایستگاه در منطقه ۵، طی چند سال آینده به تدریج به مرحله بهره برداری رسیده و در خدمت شهروندان قرار خواهد گرفت. افتتاح این ۲۴ ایستگاه بطور قطع منشأ تحول قابل توجهی در بهره مندی مردم خوبمان از شبکه حمل و نقل پاک خواهد بود.1400/10/14
13:07:09
5.0 / 5
271
تگهای خبر: سرویس , شركت , طب , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک