فرمانده سپاه ثارالله استان كرمان:

برای سالگرد شهادت سردار سلیمانی از بودجه هیچ نهاد دولتی یک ریال هم صرف نشده است

برای سالگرد شهادت سردار سلیمانی از بودجه هیچ نهاد دولتی یک ریال هم صرف نشده است به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: برای سالگرد شهادت سردار سلیمانی از بودجه هیچ نهاد دولتی یک ریال هم صرف نشده و تمامی برنامه ها مردمی و به کمک خیرین اجرا شد.


سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، در اجلاسیه دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمانشان که در مصلی امام علی (ع) کرمان انجام شد بیان کرد: دو سال قبل اما در باورمان نمی گنجد ما باشیم و حاج قاسم نباشد؛ این حادثه آن قدر سنگین است هیچ گاه فراموش نخواهد شد اما روز به روز ارادت قلبی ما به این شهید بزرگوار بیشتر و شعله کینه ما نسبت به دشمنان اسلام جدی تر می شود.
وی ادامه داد: امروز او را الگوی عملی و قطب نما و راهنمایی برای رسیدن به هدف می دانیم و اهتمام می نماییم گفتار و رفتارمان را با آن فرمانده بزرگ تطبیق دهیم.
معروفی افزود: باور داریم نشستن سر کلاس او و با الگوگیری از او ادب و صبر و بصیرت و وفای دوده را در خود نهادینه می نماییم تا بتوانیم در این مکتب یک قاسم سلیمانی باشیم.
وی عنوان کرد: امروز در کشور ما راه عمل کردن به مکتب این شهید که متعلق یه ملت اسلامی، ایران و بشریت آزادی خواه است در همه حوزه ها مورد استفاده است.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد: برای سالگرد شهید سلیمانی از بودجه هیچ نهاد دولتی یک ریال هم صرف نشده و تمامی برنامه ها مردمی و به کمک خیرین انجام شد.
معروفی در توضیح اقدامات انجام شده در هفته مقاومت اظهار داشت: امسال رویکرد ۸۰ درصد مراسمات مردمی بود و برنامه ها را بین شهرستان ها توزیع کردیم؛ همین طور کرمان بعنوان پایتخت مقاومت امروز یکی از مطالبات مردم سراسر جهان شده است.
وی با اعلان اینکه سال قبل از ۵۵ ملیت مختلف در مراسم سردار شرکت کرده بودند اظهار داشت: پیش از سالگرد اقداماتی همچون دیدار با خانواده شهدا، نشست سران عشایر، تجمع مسئولین هیئت های سراسر کشور، سالگرد زلزله با شعار نقش شهید سلیمانی و شب شعرهایی انجام شد.
معروفی افزود: برنامه های هفته مقاومت با دعای کمیل شب جمعه هفته گذشته شروع شد؛ در گلزار شهدای کرمان ویژه برنامه لحظه شهادت را داشتیم.
وی افزود: یادواره شهدای تشییع، عزاداری در بیت الزهرا و نمایشگاه عکس، پویش ختم قرآن، جشنواره سلیمان سلامت، همایش بین المللی مقاومت، گردهمایی تقریب مذاهب، گردهمایی بانوان و گردهمایی یاران حاج قاسم با جمعیت دوهزار نفر، برنامه هم دانشگاهی در دانشگاه آزاد و اجلاسیه پنجشنبه همچون برنامه های هفته مقاومت است.
معروفی افزود: ایجاد اسکان با ظرفیت ۲۰ هزار نفر و تامین سه وعده غذایی زائران، ایجاد ۱۰۰ موکب مردمی در زمینه فرهنگی، پذیرایی، خدمات و مشاوره و انجام اقدامات مؤمنانه بصورت روزانه در این هفته از دیگر برنامه های هفته مقاومت بود.
وی با اشاره به این که تا فردا پیش بینی می شود جمعیت زائران ایرانی سردار سلیمانی به ۲۵۰ هزار نفر برسد اظهار داشت: تعداد زائران خارجی نیز ۷۰۰ نفر بود که ۴۰۰ نفر آنها مقیم ایران هستند.
معروفی اظهار نمود: فضاسازی گسترده شهری، افتتاح تئاتر سردار آسمانی که تا اختتام اردیبهشت ماه به تولیدات فرهنگی و رسانه ای درباب این سردار می پردازد، پویش نذرخون، ۶۳ پروژه آب رسانی و اقدامات خیرخواهانه دیگری در مکتب شهید سلیمانی انجام گرفت.
وی اشاره کرد: با آنکه در این یک هفته درگیر برنامه های دومین سالگرد سردار سلیمانی بودیم، نیروهای را به مناطق سیل زده استان فرستاده و به کمک مردم شتافتیم و خواسته شهید سلیمانی را در کنار سالگرد وی انجام دادیم.




منبع:

1400/10/16
11:57:17
5.0 / 5
341
تگهای خبر: آب , خدمات , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک