ارسال ۱۵ هزار بسته معیشتی بنیاد مستضعفان به مناطق سیل زده جنوب و شرق کشور

ارسال ۱۵ هزار بسته معیشتی بنیاد مستضعفان به مناطق سیل زده جنوب و شرق کشور خرید و فروش حیوان خانگی: به دنبال وقوع سیل هفته گذشته در مناطقی از شرق و جنوب کشور، از شب گذشته ارسال محموله های بنیاد مستضعفان شامل 15 هزار بسته معیشتی به مناطق سیل زده 3 استان فارس، هرمزگان و سیستان و بلوچستان شروع شد. همین طور با دستور رییس بنیاد مستضعفان، 5 میلیارد تومان دیگر برای جبران خسارت سیل به منطقه بیرم در جنوب فارس تخصیص داده شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، وحید خاوئی با بیان این خبر در تشریح جزییات ارسال این محموله ها اظهار نمود: در پی وقوع سیل هفته گذشته در مناطقی از جنوب و شرق کشور و نیاز هموطنانمان در مناطق سیل زده به حمایت های معیشتی، بنیاد مستضعفان ارسال محموله های کمک های معیشتی را برای سیل زدگان جنوب استان فارس، جنوب سیستان و بلوچستان و استان هرمزگان از شب گذشته شروع کرد.
مدیرعامل بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان اضافه کرد: شب گذشته اولین محموله شامل ۵ هزار بسته معیشتی به این مناطق اعزام شد و مجموعا ۱۵ هزار بسته معیشتی برای این مناطق ارسال می شود.
وی اشاره کرد: این بسته ها در هریک از این مناطق در اختیار نیروهای امدادی و گروههای جهادی حاضر در این مناطق قرار می گیرد تا با همکاری نیروهای امدادی میان خانواده های سیل زده توزیع شود.
بگفته خاوئی ارزش هریک از این بسته های معیشتی بیش از ۵۰۰ هزار تومان است.
قبل از این نیز سید پرویز فتاح از تخصیص ۴۵ میلیارد تومان کمک این بنیاد برای جبران قسمتی از خسارت وارده به لوازم خانگی سیل زدگان این ۳ استان و همین طور تامین تمام سیمان مورد نیاز برای بازسازی مناطق لطمه دیده از سیل توسط بنیاد مستضعفان آگاهی داده بود.
طبق گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، بامداد امروز نیز به دنبال گفتگوی تلفنی سید پرویز فتاح با وزیر کشور که برای بازدید از مناطق سیل زده به جنوب استان فارس سفر کرده، قرار شد بنیاد مستضعفان ۵ میلیارد تومان دیگر برای پشتیبانی از سیل زدگان بیرم در جنوب این استان اختصاص دهد.
منبع:

1400/10/17
14:31:40
5.0 / 5
403
تگهای خبر: طب , لوازم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک