محمدیاری:

شرایط حضوری شدن دانشگاه ها وجود ندارد

شرایط حضوری شدن دانشگاه ها وجود ندارد یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فکر می کنم که هم اکنون شرایط و بستر به جهت اینکه آموزش دانشجویان حضوری شود، وجود ندارد و باید یک مدت دیگر تحمل نماییم.


حسن محمدیاری در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با اظهار نظرهای متفاوت و متناقص درباره بازگشایی مراکز آموزشی بخصوص دانشگاه ها بیان نمود: آنچه که رجوع کنندگان به بنده نگران حضوری شدن کلاس های درس هستند این است که اگر خدای نکرده واکسیناسیون به صورت کامل و جامع انجام نشده باشد، این تجمع و حضور فیزیکی دانشجویان و دانش آموزان می تواند به آنها صدمه بزند.
وی با اشاره به اینکه این مورد دغدغه مردم است، تصریح کرد: بخش عمده ای از خانواده ها هم مخالف برگزاری حضوری کلاس های درس هستند، اما ما تابع هر تصمیمی هستیم که ستاد ملی کرونا بگیرد.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه در ارتباط با تاثیرات مثبت و منفی یادگیری از راه دور بر جامعه دانشگاهی و دانشجویی اظهار داشت: باید به حداقل ها قانع باشیم؛ باآنکه یادگیری از راه دور جای حضور فیزیکی دانشجویان را نمی گیرد، اما ناچاریم که از این حداقل ها استفاده نماییم.
محمدیاری اضافه کرد: فکر می کنم که هم اکنون شرایط و بستر به جهت اینکه آموزش دانشجویان حضوری شود، وجود ندارد و باید یک مدت دیگر تحمل نماییم.
وی با تکیه بر تمهیدات لازم برای حفظ سلامت دانشجویان تصریح کرد: بطور قطع بحث واکسیناسیون و یادآوری آن بسیار مهم می باشد که اگر به صورت کامل صورت گیرد می تواند کمک کننده باشد.
نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی در انتها اظهار داشت: تا هم اکنون خدارا شکر گام های موثری در حوزه واکسیناسیون برداشته شد که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.
منبع:

1400/10/29
08:41:58
5.0 / 5
318
تگهای خبر: آموزش , ثبت , دام , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک