كولیوندخبر داد

رایزنی هلال احمر برای تسهیل در استخدام امدادگران و نجاتگران

رایزنی هلال احمر برای تسهیل در استخدام امدادگران و نجاتگران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رییس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: رایزنی های لازم با سازمان امور استخدامی و نهادهای مربوطه صورت خواهد گرفت تا روند استخدام امدادگران و نجاتگران داوطلب تسهیل پیدا کند. ما به دنبال اقناع مسئولین برای استخدام امدادگران ونجاتگران هستیم.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، دکتر پیر حسین کولیوند رییس جمعیت هلال احمر امروز با همراهی مسئولین و نمایندگان سازمان امور استخدامی کشور، شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران و دیگر مسئولان از پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران در آزادراه تهران-کرج و همین طور پایگاه امداد و نجات کوهستان دربند در شمال پایتخت بازدید کردند و با امدادگران و نجاتگران و مسئولین حاضر در این پایگاه ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
رییس جمعیت هلال احمر در این بازدید اظهار نمود: به غیر از موضوع داوطلبان، ۱۲ هزار امدادگر و نجاتگر داوطلب در سطح کشور به هموطنان امداد رسانی می کنند و این افراد در پایگاه های امداد و نجات حداقل ۱۰ روز شیفت کاری را پشت سر می گذارند و در حقیقت نباید اسم امدادگران و نجاتگران را داوطلب گذاشت.
وی اظهار داشت: بیشتر امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در کشور در سخت ترین شرایط که هیچ فردی قادر به خدمت نیست، درحال خدمات رسانی هستند و باید شرایط استخدام این افراد تسهیل شود و یا اگر استخدام نشدند، بیمه این افراد در صورت بروز حوادث برای خودشان، تامین شود تا از خدمتی که داشته اند، متضرر نشوند.
رییس جمعیت هلال احمر بیان کرد: تلاش ما این است که هماهنگی های لازم با سازمان امور استخدامی و نهادهای مربوطه را داشته باشیم و بتوانیم برای استخدام امدادگران و نجاتگران داوطلب جمعیت هلال احمر، اقداماتی را انجام دهیم.
کولیوند افزود: همه باید تلاش نماییم تا روحیه ایثارگری را در میان نجاتگران گسترش دهیم.
رییس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: در هر شیفت پایگاه امداد و نجات باید ۸ نفر نیروی عملیاتی حضور داشته باشد که لازم است باتوجه به اهمیت تامین منابع انسانی ثابت و معین در این پایگاه ها جهت تکمیل و نظام بخشی به پروسه خدمت رسانی به هموطنان و افزایش کیفیت خدمات قابل ارائه، هر چه سریعتر روند استخدام امدادگران و نجاتگران داوطلب را تسهیل ببخشیم.
طبق گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، در آخر این بازدید نیز نماینده سازمان امور استخدامی کشور اظهار داشت: با پیگیری های مجدانه ای که از جانب رییس جمعیت هلال احمر شده است، در صورت عدم وجود منع قانونی و طی نمودن فرآیندهای قانونی لازم، تلاش خواهیم کرد موضوع استخدام امدادگران و نجاتگران داوطلب و زحمتکش جمعیت هلال احمر را پیگیری و در این خصوص برنامه ریزی هایی را انجام خواهیم داد تا بزودی بتوانیم شاهد این امر که موجب افزایش کیفیت خدمت رسانی به هموطنان خواهد شد، باشیم.
منبع:

1400/11/01
19:14:45
5.0 / 5
407
تگهای خبر: بیمه , خدمات , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک