جزئیات حریق در مسافرخانه میدان راه آهن

جزئیات حریق در مسافرخانه میدان راه آهن به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن یک تن در حریق مسافرخانه میدان راه آهن اطلاع داد.


سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، درباره حادثه آتشسوزی در یک مسافرخانه در میدان راه آهن تهران اظهار داشت: ساعت ۸: ۵۵ روز جاری یک مورد حادثه آتشسوزی در یک ساختمان اقامتی-تجمعی در خیابان شوش غربی، نزدیک میدان راه آهن به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که پنج ایستگاه آتش نشانی به همراه چندین دستگاه نردبان هیدرولیکی، خودرو حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل اعزام شدند.
وی افزود: عوامل شهرداری، اورژانس و پلیس راهور هم در محل حضور داشتند و آتش نشانان هم در حداقل زمان به محل رسیدند. حادثه در یک مسافر خانه که یک طبقه همکف و دو طبقه دیگر هم داشت رخ داده بود. به قول مالکان ساختمان حدود ۵۰ یا ۶۰ اتاق داشت که در طبقات بالا حدود ۱۵ اتاق کاملا شعله ور بود. آتش به سقف های شیروانی بالای ساختمان سرایت کرده و از پنجره ها هم به بیرون می زد. حدود ۳۰ نفر در محل حضور داشتند.
ملکی ضمن اشاره به شدت بالای حرارت اظهار داشت: بخش زیادی از دیوار و راه پله ها تخریب شده بود، با این وجود آتش نشانان به سختی عملیات را آغاز کردند و در حرارت زیاد از راه نردبان و نفوذ به ساختمان آتش را تحت کنترل خود درآوردند. آتش نشانان چندین نفر را هم از راه نردبان هیدرولیکی و برخی از راه راه پله ها از محل خارج کردند. بیشتر از ۲۰ نفر به سلامت از محل خارج شدند.
وی ادامه داد: متاسفانه یک نفر که در همان لحظات اولیه در دود و شعله گرفتار شده بود جان خویش را از دست داده است. او مردی حدودا ۵۰ ساله بود. یک نفر هم گرفتار سوختگی شدید شده بود که او هم به مراکز درمانی منتقل شد.
ملکی اظهار نمود: آتش خاموش شده و نیروها درحال لکه گیری محل هستند.1400/11/04
10:32:43
5.0 / 5
483
تگهای خبر: آب , آتش , آتش نشانی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک