اثربخشی قرص مرک روی سویه امیکرون

اثربخشی قرص مرک روی سویه امیکرون به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی نتایج بررسی های آزمایشگاهی نشان داد: قرص کووید-19 ˮمرکˮ ضد سویه اُمیکرون فعال است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، شرکت داروسازی مرک اعلام نمود: شش مطالعه آزمایشگاهی نشان داد که داروی خوراکی کووید-19 معروف به مولنوپیراویر در مقابل سویه اُمیکرون فعال است.
داده ها فعالیت ضد ویروسی مولنوپیراویر و سایر عوامل ضد ویروسی را در مقابل انواع نگران کننده کووید-19 ارزیابی کردند. طبق اعلام این شرکت، هنوز داروی مولنوپیراویر ضد سویه اُمیکرون در مطالعات انسانی مورد بررسی قرار نگرفته است.
مولنوپیراویر و قرص خوراکی کروناویروس شرکت داروسازی فایزر در ماه دسامبر در ایالات متحده مورد تایید قرار گرفتند و بعنوان ابزار مهمی ضد سویه اُمیکرون در نظر گرفته می شوند.
شرکت فایزر در ماه دسامبر اعلام نمود: داده های آزمایشگاهی نشان داده است که داروی پاکسلووید اثربخشی خویش را در مقابل اُمیکرون حفظ نموده است.
شرکت مرک هم اوایل این ماه اعلام نمود که قرص مولنوپیراویر مکانیسمی دارد که می تواند ضد اُمیکرون و هر سویه دیگر اثربخش باشد.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از خبرگزاری رویترز، تابحال بیشتر از 10 کشور همچون ایالات متحده، انگلیس و ژاپن داروی مولنوپیراویر را تایید نموده اند.
منبع:

1400/11/08
20:05:58
5.0 / 5
369
تگهای خبر: خوراك , شركت , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک