معاون وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

تشکیل قرارگاه محرومیت زدایی در آموزش و پرورش

تشکیل قرارگاه محرومیت زدایی در آموزش و پرورش به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی گلستان معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن اشاره به ضرورت تغییر سیاست های این وزارت خانه، اظهار داشت: سیاست توانمندسازی باید جای سیاست حافظه پرکنی را بگیرد.


سید طریفی حسینی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان ضمن اشاره به طبیعی بودن تغییرات در یک دستگاه پویا و فعال، اظهار نمود: امروز فضای کار و جهاد از برادری به برادر دیگر منتقل می شود که باید پرچم را پس از مدتی مجاهدت به برادر دیگری بسپارد.
وی با اشاره به اینکه یکی از اولویت های ما در دوره جدید وزارت آموزش و پرورش مقابله با پر کردن حافظه ها بدون خروجی و مهارت آموزی است، اضافه کرد: برای این کار باید مدل حکمرانی تربیتی را کشف و اجرایی نماییم تا بتوانیم بر شیوه های سنتی گذشته فائق بیائیم.
معاون وزیر آموزش و پرورش با ابراز خرسندی از حضور پرشور مردم و مسؤلان در این مراسم، تصریح کرد: این حضور نشان از اهمیت آموزش و پرورش در نگاه گلستانی ها و اهتمام برای توسعه در این حوزه است.
حسینی مدیرکل جدید اموزش و پرورش گلستان را فردی باتجربه دانست و افزود: ایشان سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی را طی کرده و تجارب ارزشمندی را در سال های متمادی به دست آورده و توانسته تعامل خوبی با مدیران استانی برقرار کند.
وی بر لزوم پیاده شدن سیاست گذاری ها و خط مشی ها در کف مدارس، خاطرنشان کرد: اعتماد به مدیران و پرسنل این مجموعه عظیم و توانمندسازی آنها یکی از مهم ترین مطالبات ما از مدیرکل جدید آموزش و پرورش است.
معاون وزیر آموزش و پرورش از طریق اندازی قرارگاه محرومیت زدایی علمی و تربیتی در این وزارت خانه اطلاع داد و تصریح کرد: استان گلستان یکی از استانهایی است که به نسبت ظرفیت ها و توانمندی ها کمتر مورد توجه قرار گرفته شده و باید از این محرومیت جدا شود.
منبع:

1400/11/09
23:55:55
5.0 / 5
347
تگهای خبر: آموزش , طب , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک