استاندار فارس:

سند سیاست های ابلاغی رهبری در بخش محیط زیست تدوین شود

سند سیاست های ابلاغی رهبری در بخش محیط زیست تدوین شود خرید و فروش حیوان خانگی: فارس استاندار فارس خواستار تدوین یک سند ملی برای اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در بخش محیط زیست شد که همه بر اجرای آن اصرار داشته باشند و مردانه همه پای آن بایستند.


محمدهادی ایمانیه پنج شنبه ۱۴ بهمن آیین ملی گرامیداشت روز جهانی تالاب که با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در آباده طشک برگزار شد، با اشاره به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه محیط زیست، اظهار داشت: مشکلات محیط زیست برطرف نخواهد شد مگر این که هم افزایی بین دولت، مردم، سازمان های مردم نهاد، مجلس، روحانیت و... ایجاد شود.
استاندار فارس اشاره کرد: این که بار این مهم را به تنهایی از دولت، مردم و دیگران بخواهیم، راه به جایی نمی برد و روند فعلی ادامه خواهد یافت.
استاندار فارس افزود: رهبر معظم انقلاب در سیاست های ابلاغی محیط زیست بر ایجاد نظام یکپارچه ملی محیط زیست، اصلاح شرایط زیستی، پیشگیری و ممانعت از انتشار انواع آلودگی های غیرمجاز، پایش کنترل و مستمر عوامل آلاینده، تهیه اطلس زیست بوم کشور، مدیریت تغییرات اقلیم و مقابله با تغییرات زیست محیطی، گسترش صنعت سبز و کم کربن، مدیریت پسماندها و پساب ها، حمایت و تشویق سرمایه گذاری ها و فناوری های سازگار با محیط زیست، تشویق اخلاق محیط زیست و زیست محیطی، و... تاکید کرده اند.
ایمانیه اشاره کرد: از نماینده مردم شهرستان های نی ریز، استهبان و بختگان که در این نشست حضور دارند، تقاضا می کنم که بعنوان یک سفیر این پیام را به نمایندگان محترم برسانند که خیلی از این اقدمات بدون تعارف نیاز به اعتبار دارد.
او اشاره کرد: اجرای خیلی از این طرح ها، نیازمند پای کارآمدن همه ارکان دولت می باشد و از عهده محیط زیست به تنهایی خارج است.
استاندار فارس همین طور خواهان تدوین یک سند ملی برای اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در بخش محیط زیست شد که همه بر اجرای آن اصرار داشته باشند و مردانه همه پای آن بایستند.
ایمانیه همین طور با اعلان اینکه سازمان های مردم نهاد همیشه افتخار کشور بوده اند و بدون چشم داشت در عرصه های زیست محیطی فعالیت نموده اند، عنوان کرد: پشتیبانی از سازمان های مردم نهاد راه حل خیلی کم هزینه و پرفایده است.

1400/11/14
23:39:28
5.0 / 5
393
تگهای خبر: آب , آلودگی , اقلیم , حفاظت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک