افزایش آلودگی هوای سه کلانشهر

افزایش آلودگی هوای سه کلانشهر سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ از پایداری جوی و تشدید آلودگی هوا در سه شهر صنعتی کشور آگاهی داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سازمان هواسناسی با صدور هشدار زردرنگ از پایداری جو و سکون نسبی هوا از بعدازظهر سه شنبه (۱۹ بهمن ماه) تا ظهر پنج شنبه (۲۱ بهمن ماه) با مخاطراتی همچون افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای تهران، کرج و تبریز آگاهی داد.

اثر این مخاطرات در صورت عدم کنترل منابع آلاینده ثابت و متحرک، افزایش آلودگی هوا تا حد ناسالم برای گروههای حساس و در مناطق پرتردد و صنعتی احتمال افزایش آلودگی هوا در حد ناسالم برای تمام گروه ها خواهد بود.

توصیه می شود از ترددهای غیر ضروری در مناطق پرجمعیت خصوصاً برای سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری اجتناب و از کارهای فیزیکی و ورزشی در فضای باز پرهیز شود. مدیریت مصرف سوخت های فسیلی و زمان فعالیت واحدهای صنعتی در سطح و حومه کلان شهرها نیز لازم است.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا هشدار زردرنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکنست در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را بوجود آورد. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از طرف دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.
1400/11/17
22:28:04
5.0 / 5
420
تگهای خبر: آلودگی , بیماری , سوخت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک