عضو شورای شهر تهران تأكید كرد

ضرورت برخورد با تخلفات در حریم شهر تهران

ضرورت برخورد با تخلفات در حریم شهر تهران یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت برخورد با تخلفات در حریم شهر تهران تاکید نمود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، اقراریان در چهل و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب از مبارزه با فساد بعنوان جهاد نام می برند و دوستان ما در ششمین دوره شورای شهر تهران هم مبارزه با فساد را در سرلوحه کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: بایداز اقدام قوه قضاییه در آزاد سازی حریم دریا که شروع شده قدردانی نماییم. همینطور دستگاههایی که دراین امر پیش قدم شده اند هم اقدامی قابل تقدیر انجام داده اند. امیدواریم این حرکت تسری پیدا کند و در حریم شهر تهران هم اجرایی شود.
وی افزود: از شهردار تهران، که در جلسات هیات دولت هم حضور دارند، تقاضا می کنم با عنایت به بازخورد خوبی که حرکت قوه قضاییه در آزاد سازی حریم دریا داشته است در مبارزه با تخلفات حریم شهر تهران هم اقدامات موثری را انجام دهند.
عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: بارها اشاره شده که بخشی از تخلفات در حریم شهر تهران توسط بعضی از دستگاهها روی می دهد. بنابراین با عنایت به دستور رئیس جمهور و حرکت قوه قضاییه مشخص شد که ما نقض در قانون نداریم و امیدواریم با عزمی که برای برخورد با تخلفات شکل گرفته شاهد این اقدام در حریم شهر تهران هم باشیم.
وی خواهان شد: شهرداری تهران باید گزارشی از اقدامات مقابله ای با تخلفات درون حریم شهر تهران عرضه کند تا ما هم با استفاده از ظرفیت رسانه ها در جهت مقابله با تخلفات حریم شهر تهران اقدام نماییم.
منبع:

1400/11/19
11:58:29
5.0 / 5
353
تگهای خبر: دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک