مصدومیت سه تن به دنبال حریق ساختمان مسکونی

مصدومیت سه تن به دنبال حریق ساختمان مسکونی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مصدومیت سه نفر به دنبال حریق در یک واحد مسکونی اطلاع داد.


سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، در اینباره اظهار نمود: ساعت ۱۶: ۰۱ روز جاری، یک مورد آتشسوزی در یک ساختمان مسکونی در میدان امام حسین (ع)، خیابان مرتجایی، به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله بعد از آن سه ایستگاه به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: محل حادثه چهار طبقه مسکونی بود که در هر طبقه واحدی حدودا ۶۰ متری وجود داشت. طبقه آخر گرفتار آتشسوزی شده بود و زمانی که نیروها به محل رسیدند تمام این واحد شعله ور بود. اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که افرادی در منزل حضور دارند و در وضعیت نا ایمنی گرفتار هستند.
ملکی با اشاره به اینکه آتش نشانان خویش را به طبقه آخر رساندند اظهار داشت: با وجود حجم زیادی از دود و شعله، آتش نشانان عملیات را شروع کرده و یک آقای حدودا ۳۷ ساله، یک خانم ۳۵ ساله و یک پسر حدودا ۱۴ ساله را از داخل منزل خارج کردند.
وی افزود: این افراد در وضعیت خطرناکی بودند که البته گرفتار مصدومیت و سوختگی شده بودند. این افراد به عوامل اورژانس تحویل داده شدند. گروه دیگری از آتش نشانان هم آتش را خاموش کردند و از گسترش بیشتر به واحدهای دیگر جلوگیری کردند. عملیات ساعت ۱۷: ۳۲ به پایان رسید.
منبع:

1400/11/20
20:59:45
5.0 / 5
347
تگهای خبر: آتش , آتش نشانی , خدمات , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک