نماینده علی آباد كتول با اشاره به حمله شكارچیان به محیط بانان میانكاله مطرح كرد

ضرورت تسریع در تدوین قانون حمل و به کارگیری سلاح محیط بانان

ضرورت تسریع در تدوین قانون حمل و به کارگیری سلاح محیط بانان خرید و فروش حیوان خانگی: نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس یازدهم با اشاره به حمله شکارچیان میانکاله به محیط بانان از تصویب 300 میلیارد اعتبار برای فوق العاده محیط بانان در کمیسیون تلفیق و ضرورت تسریع در تدوین و ابلاغ قانون حمل و به کارگیری سلاح محیط بانان آگاهی داد.


رحمت الله نوروزی در گفت و گو با ایسنا درباره حمله مسلحانه و دسته جمعی شکارچیان در میانکاله اظهار داشت: محیط بانان ما بیش از ۳۰۰ - ۴۰۰ جانباز دارند و تا به حال، ۱۴۰ شهید داشته اند. خوشبختانه امسال در کمیسیون تلفیق مجلس۳۰۰ میلیارد تومان برای آنها در نظر گرفتیم. توجه ویژه و پشتیبانی از این قشر در اولویت مجلس است.
این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم درباره به کارگیری سلاح محیط بانان اظهار داشت: مدتی پیش دیدیم که مأمور جان بر کف نیروی انتظامی، در استان فارس به دست اشرار کشته شد. این اتفاق ها در همه استانها و در زندگی همه نیروهای حفاظتی می افتد. قانون حمل و به کارگیری سلاح نیروی های انتظامی و محیط باتن باید در اولویت مجلس قرار گیرد.
این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در مورد حمله مسلحانه شکارچیان اظهار داشت: ایران مهد فرهنگ و تمدن است. وقتی ممنوعیت شکار قانون می شود، همه باید به آن احترام بگذارند. این که عده ای با اسلحه راه بیفتند و هر کاری دلشان خواست انجام دهند، زیبنده کشور ما نیست. ما در اخلاق، انسانیت و قانون مداری باید در جهان الگو باشیم.1400/11/25
22:34:43
5.0 / 5
266
تگهای خبر: آب , حفاظت , زندگی , شكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک