مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد

صدور مجوز انتشار اوراق مشارکت بازآفرینی محله نفرآباد

صدور مجوز انتشار اوراق مشارکت بازآفرینی محله نفرآباد مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از دریافت مجوز انتشار یکهزار میلیارد تومانی اوراق مشارکت بازآفرینی محله نفرآباد در هفته گذشته آگاهی داد و اظهار داشت: در حال شناسایی بانک عامل برای قرارداد هستیم.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، کاوه حاجی علی اکبری درباره وضعیت مجوز انتشار یکهزار میلیارد تومان اوراق مشارکت بازآفرینی محله نفرآباد شهرری اظهار نمود: بالاخره بعد از تلاش و پیگیری های بسیار، هفته گذشته مجوز انتشار اوراق از وزارت کشور دریافت شد؛ در حال حاضر پرونده بازآفرینی محله نفرآباد یگ گام به جلو حرکت کرده است و پرونده در سازمان برنامه و بودجه قرار دارد.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ضمن اشاره به برگزاری جلسه ای در روز دوشنبه گذشته با سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: قرار شد که هفته آتی نامه به بانک مرکزی ارسال شود و شهرداری بانک عامل را برای انتشار اوراق شناسایی کند. امیدواریم که تا اختتام امسال قسمتی از اوراق مشارکت منتشر و جذب شود و عملیات اجرائی ۲۰ پروژه تعریفی، شروع شود.
دریافت منابع حاصل از اوراق در اوایل سال آینده
حاجی علی اکبری درباره زمان دریافت منابع حاصل از اوراق مشارکت ۱۴۰۰، بیان کرد: پیش بینی می شود که منابع حاصل از اوراق مشارکت اوایل سال ۱۴۰۱ به دست سازمان نوسازی برسد.
آغار عملیات اجرائی بازار میوه و تره بار طی روزهای آتی
وی درباره اجرای پروژه هایی نظیر بازار میوه و تره بار و پارکینگ های محله ای توضیح داد: ساخت بازار میوه و تره بار مستلزم انتشار اوراق مشارکت نیست؛ در حال حاضر زمین این پروژه شناسایی شده و دراختیار سازمان میادین قرار گرفته است. پیمانکار این پروژه توسط سازمان میادین انتخاب شده است و ظرف روزهای آینده عملیات اجرائی ساخت شروع خواهد شد.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در ادامه افزود: بمنظور ساخت یک پارکینگ، یکی از مراکز محله ای و دو پروژه مسکونی محله نفرآباد با شرکت سرمایه گذاری مسکن قرارداد بسته خواهد شد تا عملیات اجرائی آن شروع شود.
شروع قسمتی از اقدامات بازآفرینی قبل از دریافت منابع اوراق
حاجی علی اکبری با اعلان اینکه به موازات پیگیری موضوع اوراق مشارکت، تلاش می شود که بقیه ظرفیت های محله فعال شوند تا عملیات اجرائی با سرعت بیشتری شروع شود، اضافه کرد: قسمتی از اقدامات محله ای قبل از انتشار اوراق شروع می شود؛ اما به شکل گسترده برای پیشبرد تعداد پروژه های بیشتر نیازمند منابع حاصل از اوراق مشارکت هستیم.
طبق گزارش سایت شهر، وی درباره محدودیت ارتفاع ساخت در این محله هم اظهار داشت: در گذشته سازمان میراث فرهنگی، محدودیت ارتفاعی ۹.۵ متر را در محله نفرآباد اعلام نموده بود؛ همین مورد سبب شده بود امکان ساخت بیشتر از سه طبقه وجود نداشته باشد. با رایزنی های صورت گرفته بوسیله شهرداری، شورای شهر و مجلس این عدد در جلسه روز دوشنبه به ۱۲ متر افزایش پیدا کرد؛ یعنی سازمان میراث فرهنگی موافقت خودرا با محدودیت ارتفاعی ۱۲ متر اعلام نمود. این مساله موجب می شود تا ساخت و ساز در محله نفرآباد از سه طبقه به چهار طبقه افزایش یابد.1400/11/27
22:28:40
5.0 / 5
249
تگهای خبر: آب , دام , دریا , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک