هوای تهران در شریط ناسالم برای گروههای حساس

هوای تهران در شریط ناسالم برای گروههای حساس خرید و فروش حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(10اسفند ماه) با افزایش انباشت آلاینده ها و عدم وزش باد موثر در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در بامداد روز سه شنبه (۱۰ اسفندماه) کیفیت هوا در بعضی مناطق در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است. کاهش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود.

افزایش نسبی تندی باد تا اواخر وقت سه شنبه تا حدودی سبب کاهش غلظت آلاینده ها می شود هرچند افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق در مناطق پرتردد خواهد شد که برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس را به دنبال خواهد داشت.

صبح روز چهارشنبه (۱۱ اسفندماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده می شود و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود. به تدریج با افزایش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد. با تقویت ناپایداری جوی همراه با افزایش تندی باد تا ساعات پایانی چهارشنبه از میزان غلظت ذرات معلق کاسته و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

. به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۷ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۱۳ و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس است.

منبع:

1400/12/10
22:27:33
5.0 / 5
284
تگهای خبر: دما , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک