اصلاح همسان سازی حقوق بازنشستگان

اصلاح همسان سازی حقوق بازنشستگان خرید و فروش حیوان خانگی: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اعلان اینکه برای اصلاحیه همسان سازی حقوق بازنشستگان به نتیجه رسیدیم، اظهار داشت: این اصلاحیه دو تا سه برابر اصل همسان سازی بار مالی برای صندوق خواهد داشت اما ما مصمم هستیم برمبنای قانون و در جهت احقاق حق بازنشستگان، همسان سازی را اصلاح و از اوایل سال آینده آنرا اجرا نماییم.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حسین عامریان در جریان بازدید از نمایشگاه دستاوردهای شش ماهه وزارت مردم اظهار داشت: در امتداد جهاد تبیین که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، دستاوردهای دستگاه های اجرائی باید به خوبی برای مردم منعکس شود تا آنها به آینده امیدوارتر باشند.
وی ادامه داد: مردم از دولت انقلابی، عدالت طلبی، توسعه، پیشرفت، داشتن روحیه انقلابی و مقابله با رانت خواری را انتظار دارند. با حمایت های وزیر سعی کردیم که در این سه ماه تحول و پیشرفت را در صندوق بازنشستگی فولاد محقق نماییم البته تغییر و تحول اتفاق نمی افتد مگر این که فکرها و اندیشه ها متحول شود و لازمه این کار آنست که در ابتدا تغییر و تحول را در مدیران ایجاد نماییم برای اینکه صندوق فولاد با ادامه مسیر قبلی و با مدیران گذشته قادر به تحول و شکوفایی نبود.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به این که صندوق بازنشستگی فولاد جان تازه ای گرفته است، اظهار داشت: در این سه ماه تمام مدیران عامل شرکتها و اکثریت اعضای هیئت مدیره شرکتها و مدیران میانی تغییر کرده اند.
عامریان اضافه کرد: در ابتدای کارمان در صندوق فولاد وارث چالش هایی شدیم که از گذشته به ارث رسیده است که یکی از آنها اضافه برداشت ها در پنج ماهه نخست سال بود که سبب کسری بودجه در نیمه دوم سال شد و ما باید این کسری را جبران می کردیم همین طور در همان زمان شروع کارمان، سازمان مالیاتی ۳۵۰ میلیارد تومان در ارتباط با پرونده ای که مربوط به گذشته بود از حساب صندوق برداشت کرد که با تدابیر انجام شده فعلا متوقف شده است. یک پرونده حقوقی نیز با ذوب آهن اصفهان داریم که مربوط به هفت سال پیش است و اجراییه چهار هزار میلیاردی برای آن صادر شده که با تدبیر مقام عالی وزارت، موضوع متوقف شده است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اعلان اینکه در همان هفته نخست کارمان، شاهد اعتراضات بازنشستگان به روش اجرای همسان سازی بودیم و با جلسات مختلفی که در سه ماه گذشته با نمایندگان بازنشستگان برگزار کردیم درباب اصلاحیه همسان سازی به نتیجه رسیدیم، اظهار داشت: این اصلاحیه دو تا سه برابر اصل همسان سازی بار مالی برای صندوق خواهد داشت اما ما مصمم هستیم برمبنای قانون و در جهت احقاق حق بازنشستگان، همسان سازی را اصلاح و از اوایل سال آینده آنرا اجرا نماییم.
وی با اشاره به این که در سالهای قبل به موضوع رفاه بازنشستگان توجهی نشده بود، اظهار نمود: برای رفاه و تکریم بازنشستگان برنامه های مختلفی را در نظر داریم. در گذشته در دفاتر امور بازنشستگی صندوق مشکلاتی وجود داشت و برخی مدیران نسبت به حل مشکلات بازنشستگان اهتمام لازم را نداشتند. درصدد هستیم فضای این دفاتر را متناسب با شان و شرایط بازنشستگان بهسازی نماییم.
عامریان افزود: می خواهیم مرکز تماس و پاسخگویی به بازنشستگان ایجاد نماییم تا بازنشستگان بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با تماس تلفنی پیگیر مسائل خود باشند.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در بخش دیگری از سخنان خود به ساماندهی شرکت های صندوق در سه ماه گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: علت زیان ده بودن اغلب شرکت های صندوق، ضعف و سوء مدیریت بود اما حالا تحول و حرکت رو به جلو در تمام شرکت های صندوق محسوس است. با انتصاب مدیری انقلابی و جهادی در شرکت دخانیات، تحولات خوبی را در این شرکت شاهد می باشیم. بتازگی با رونمایی از بسته حمایتی از توتون کاران روح امید به ۳۰ هزار خانواده کشاورزان توتون کار دمیده شد که تا قبل از این خیلی از شدت ناامیدی زمینهای خودرا رها کرده بودند.
وی ادامه داد: اساسا اجرای این بسته حمایتی سبب افزایش سطح زیرکشت توتون، اشتغال زایی و رشد تولید خواهد شد. حالا تولید سیگار در شرکت دخانیات به بالاترین حد خود در هشت سال قبل رسیده است و برای نخستین بار در دوماه گذشته محصولات دخانیات به خارج صادر شد. در شرکت سنگ آهن، زغال سنگ کرمان و معادن اسفندقه نیز تحولات خوبی رخ داده است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به این که رسیدگی به وضعیت املاک رها شده صندوق در دست اقدام است، اظهار نمود: صندوق هم اکنون حدود ۸۰۰ پرونده حقوقی دارد که ردپای برخی فرزندان برخی وزرای سابق نیز در بین آنهاست و ما اساسا به دنبال استیفای حقوق صندوق و بازنشستگان هستیم.
عامریان در آخر اظهار نمود: به وزیر قول داده ایم که وابستگی صندوق به بودجه دولت را در سال های آتی به حداقل ممکن برسانیم و به همین دلیل بنا داریم همه شرکت های صندوق را تا ۱۸ ماه آتی به سودآوری برسانیم.
منبع:

1400/12/18
23:28:38
5.0 / 5
188
تگهای خبر: دام , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک