تنفس هوای ناسالم برای گروههای حساس در تهران

تنفس هوای ناسالم برای گروههای حساس در تهران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی با بیان شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (۲۵ اسفندماه) با عنایت به افزایش ترافیک صبحگاهی، عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفته است.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، بامداد روز چهارشنبه (۲۵ اسفندماه) همزمان با افزایش ترافیک صبحگاهی، عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها، افزایش غلظت ذرات معلق در بعضی مناطق پرتردد سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد. افزایش تدریجی تندی باد و احتمال بارش پراکنده در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل می کند.

وزش باد مؤثر و گاهی نسبتاً شدید همراه با شرایط ناپایدار جوی تا اواخر وقت چهارشنبه سبب کاهش غلظت ذرات معلق می شود، با این وجود احتمال گسیل گردوخاک در بعضی مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا وجود خواهد داشت.

با آغاز تردد خودرو ها در بامداد روز پنجشنبه (۲۶ اسفندماه) همراه با کاهش نسبی تندی باد بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در پاره ای از مناطق پرتردد دور از انتظار نیست.

رشد تدریجی ناپایداری جوی و افزایش تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد کرد، هرچند می تواند با گسیل گردوخاک در مناطق مستعد همراه باشد. این شرایط جوی تا شامگاه پنجشنبه ادامه خواهد یافت و کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۴۶ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۲۴ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس است.
1400/12/25
21:58:59
5.0 / 5
238
تگهای خبر: بارش , دام , دما , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک