کیفیت هوای قابل قبول در تهران

کیفیت هوای قابل قبول در تهران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی با بیان شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول دارد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اسفندماه، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر تا نسبتاً شدید و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. با افزایش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد، هرچند احتمال گسیل گردوخاک در مناطق مستعد وجود خواهد داشت. تداوم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت پنجشنبه سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.

ناپایداری جوی تا بامداد روز جمعه ۲۷ اسفندماه همراه با وزش باد مؤثر ادامه خواهد داشت و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت. در طول روز به تدریج از تندی باد کاسته خواهد شد که شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. کاهش نسبی تندی باد تا ساعات پایانی جمعه همراه با افزایش ترافیک شامگاهی بر میزان غلظت ذرات معلق خواهد افزود که کاهش کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۶۰ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس است.

منبع:

1400/12/27
19:21:26
5.0 / 5
288
تگهای خبر: دام , دما , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک