کیفیت قابل قبول هوای پایتخت به دنبال وزش باد

کیفیت قابل قبول هوای پایتخت به دنبال وزش باد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی با بیان شرکت کنترل کیفیت هوای تهران امروز (28 اسفندماه) با عنایت به شرایط ناپایدار جوی و وزش باد مؤثر کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته است و تا اواخر وقت امروز ادامه خواهد داشت.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در بامداد روز شنبه (۲۸ اسفندماه) باتوجه به شرایط ناپایدار جوی و وزش باد مؤثر کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت، هرچند با آغاز تردد خودرو ها در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس مورد انتظار است.

تداوم وزش باد مؤثر در طول روز تا حدودی پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. این شرایط جوی تا اواخر وقت امروز ( ۲۸ اسفندماه) ادامه خواهد داشت و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

کاهش نسبی تندی باد تا بامداد روز یکشنبه (۲۹ اسفندماه) سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد، با این وجود باتوجه به کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

عدم وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود. حاکمیت جو آرام تا ساعات پایانی یکشنبه ( ۲۹ اسفندماه) سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد و کاهش کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۳ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1400/12/29
12:38:17
5.0 / 5
161
تگهای خبر: دام , دما , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک