سخنگوی ناجا:

برخورد با اراذل و اوباش از اولویت های سال جاری پلیس است

برخورد با اراذل و اوباش از اولویت های سال جاری پلیس است به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی کرمانشاه سخنگوی فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی با معرفی پلیس بعنوان متولی تأمین نظم و امنیت داخلی جامعه، تداوم برخوردهای قاطعانه پلیس با اراذل و اوباش، اشرار و مجرمان را از مهم ترین اولویت های انتظامی کشور در سال جدید عنوان نمود.


‍ سردار "مهدی حاجیان" در دیدار با فرمانده و کارکنان انتظامی شهرستان سنقروکلیایی عنوان کرد: امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس بوده و هر کس به هر شکل و عنوانی بخواهد از آن عبور کند بطور قطع با واکنش سریع و قاطعانه ماموران انتظامی مواجه خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس همواره کوشیده اند با عرضه بهترین خدمات، مردم را به قانون مداری تشویق و در مقابل هم همانند سدی محکم در مقابل قانون گریزان ایستاده اند، اضافه کرد: مجرمان در هیچ کجای این سرزمین امنیت ندارند و اغلب آنها در سریعترین زمان ممکن دستگیر و به سزای عمل خود می رسند.
سردار حاجیان تصریح کرد: هرجامعه ای که امنیت داشته باشد از رونق و توسعه هم برخوردار می باشد و ماموران زحمتکش و جان برکف پلیس در جمهوری اسلامی هم با درک این مساله، شبانه روز برای برقراری و استقرار امنیت پایدار تلاش می کنند و به فضل الهی و با همکاری خوب مردم توانسته اند اقدامات بسیار موثری هم صورت دهند.
این مقام عالیرتبه انتظامی تصریح کرد: امروز پلیس مانند دژ محکمی در مقابل دشمنان ایستاده و از دستاوردهای پرارزش آن به خوبی حراست می کند تا جایی که با حضور مقتدرانه و با صلابت آنها دشمنان نتوانسته اند به اهداف و برنامه های خود دست یابند.
او همینطور از پلیس بعنوان نهادی جامعه گرا، مطالبه گر، امنیت آفرین و فرهنگ ساز یاد کرد و اظهار داشت: فرمایش امیدبخش رهبر معظم انقلاب در خصوص این که ماموران انتظامی مجاهدان فی سبیل الله و نیروی انتظامی یکی از ستون های استوار امنیت کشور است سبب شده تا پلیس با روحیه و انگیزه ای مضاعف برای خدمات رسانی به مردم و ایجاد امنیت پایدار در جامعه تلاش کند.
سردار حاجیان در ادامه به موج بازگشت مسافران نوروزی از شهرهای مختلف کشور اشاره نمود و اظهار داشت: امیدوارم مردم فهیم ما زمان بازگشت خویش را مدیریت و آنرا به ساعات پایانی تعطیلات موکول نکنند تا خدای نکرده حادثه ناگواری در جاده ها رخ ندهد.
سخنگو فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی به کاهش 22 درصدی تلفات رانندگی در نوروز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل با وجود افزایش بیشتر از 50 درصدی ترددها اشاره نمود و اظهار داشت: این کاهش سوانح نتیجه همراهی خوب مردم با پلیس بوده که امیدوارم در دو روز پایانی تعطیلات هم ادامه پیدا کند.
وی خاطرنشان کرد: با عنایت به محدودیت هایی که پلیس برای تردد خودرو های سنگین در ایام پایانی تعطیلات اعمال می کند، رانندگان این وسایل نقلیه خصوصا در مسیرهای شمالی به مرکز کشور حتما به اطلاعیه ها و سفارش های پلیس توجه نمایند تا مشکلی برایشان ایجاد نشود.
سردار حاجیان در انتها کرمانشاه را یکی از امن ترین استانهای کشور و سنقروکلیایی را از امن ترین شهرستان های استان کرمانشاه معرفی نمود و اظهار داشت: این امنیت نشانه عزم و اراده راسخ و جدیت ماموران پلیس در حفظ و حراست از امنیت مردم است که جای تقدیر و قدردانی ویژه دارد.
منبع:

1401/01/12
13:53:56
5.0 / 5
289
تگهای خبر: خدمات , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک