رفع تصرف بیشتر از ۷۷ هزار متر از اراضی ملی تهران در گشت های نوروزی

رفع تصرف بیشتر از ۷۷ هزار متر از اراضی ملی تهران در گشت های نوروزی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان تهران از اجرای ۷۲ مورد رفع تصرف در اراضی ملی استان تهران به مساحت ۷۷ هزار و ۷۰۰ متر توسط گشت های نوروزی یگان های حفاظت اطلاع داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سرهنگ احمد ناصری نیکو اظهار داشت: متاسفانه در روزهای نوروز افراد فرصت طلب و سودجو با تصور این که در این ایام نظارت دقیقی وجود ندارد و بیشتر ادارات و سازمان ها تعطیل هستند، از موقعیت پیش آمده نهایت سو استفاده را می کنند و نسبت به تصرف اراضی ملی، تخریب منابع طبیعی و تغییر کاربری ها اقدام می کنند.

احمد ناصری نیکو اضافه کرد: باتوجه به این که برخی افراد فرصت طلب و سودجو جهت تصرف اراضی ملی و دولتی و تجاوز به منابع طبیعی در روزهای نوروز اقداماتی کردند، گشت های نوروزی یگان حفاظت استان و شهرستان ها با تمام قوا و به صورت ۲۴ ساعته درمنطقه حضور داشتند و با این افراد به صورت قانونی برخورد شد.

وی افزود: به منظور پیشگیری از دست اندازی به اراضی ملی، منابع طبیعی، تعرض به انفال و... این گشت ها نه تنها در روزهای تعطیلات نوروزی بلکه در طول سالجاری به صورت مداوم فعال خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران ناصری در انتها اظهار داشت: از شهروندان خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف به اراضی ملی فوراً مراتب را از راه شماره تلفن ۱۵۰۴ و سامانه ۱۳۹ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

منبع:

1401/01/15
10:24:34
5.0 / 5
225
تگهای خبر: آب , حفاظت , دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک