در بسته خبری اجتماعی ایسنا بخوانید:

از اشتباهی رایج درباره منابع آلاینده هوا تا جزئیات بیمه منازل فرهنگیان

از اشتباهی رایج درباره منابع آلاینده هوا تا جزئیات بیمه منازل فرهنگیان خرید و فروش حیوان خانگی: گردش گونه های جدید بیماری، افزایش وام ضروری فرهنگیان به ۴۵ میلیون تومان، برگزاری دومین آزمون سراسری مهارتی سربازان و سیاهه انتشار آلودگی هوای شهر تهران در شرایط كنونی قابل استفاده نیست، تیتر بعضی از اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، اداره اجتماعی امروز (۴ بهمن) بیش از ۵۰ خبر را روی خروجی خود منتشر نموده است كه بعضی از مهمترین آن ها در ادامه می آید:
دستور ویژه شهردار تهران برای پیگیری حواشی ساخت یك حسینیه
محمد علی نجفی -شهردار تهران- دستور داد كه مبحث كمك شهرداری به ساخت یك حسینیه و حواشی بوجود آمده در باره آن پیگیری شود. به دنبال انتشار گزارشی با عنوان «كمك میلیاردی شهرداری به یك حسینیه و مداح معروف» در بعضی رسانه ها درباره كمك های مالی شهرداری منطقه ۵ برای ساخت حسینیه ای در این منطقه، به دستور شهردار تهران گزارشی پیرامون این مورد تهیه شد.
تهران نیازمند ۴ خط مترو حومه ای است
محسن هاشمی -رئیس شورای شهر تهران- با تاكید بر ضرورت توجه به مترو حومه تهران اظهار داشت: تهران نیازمند چهار خط مترو حومه ایست كه كل شهرهای اطراف تهران را پوشش دهد.
افزایش موارد بستری "آنفلوآنزا"/ گردش گونه های جدید بیماری/پرخطرها واكسن بزنند
دكتر مسعود مردانی -عضو كمیته كشوری آنفلوآنزا- از افزایش موارد بستری به علت آنفلوآنزا اطلاع داد و سفارش های مهمی را به مردم ارائه نمود.
دكتر مسعود مردانی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت شیوع آنفلوآنزا در كشور، اظهار داشت: هم اكنون وضعیت بروز و شیوع آنفلوآنزا در كشور وضعیت خوبی نیست؛ به طوریكه بروز موارد جدید آنفلوآنزا در سطح كشور بویژه در استان های اصفهان، كرمان، تهران و خراسان در سطح وسیعی دیده می گردد. از طرفی سینه پهلو پس از آنفلوآنزا هم منجر به بستری های مكرر بیماران در بخش های داخلی، عفونی و حتی ICU شده است.
اسامی جدید، شگردی برای بازاریابی روانگردان ها / عوارض محرك "NPS"
دكتر علیرضا نوروزی -درمانگر اعتیاد- تصریح كرد: روانگردان های جدید مشابه همان روانگردان قدیمی هستند و تكنیك بازار قاچاق این است كه اسم آن را تغییر می دهند تا برای آن بازار مصرف پیدا كنند.
۷۰ درصد تماس ها درباره مشكلات كودكان زیر ۱۲ سال/ ۴۰ درصد كودكان «تنبیه» را تجربه كرده اند
شیرین صدرنوری -مددكار انجمن پشتیبانی از حقوق كودكان- تعداد تماس گیرندگان با صدای یارا در دیماه سال جاری را ۵۲۴ مورد اعلام نمود و اظهار داشت: مشاوره های انجام شده با فراوانی ۵۴ درصد عموما در مورد كودكان پسر بوده است.
افزایش وام ضروری فرهنگیان به ۴۵ میلیون تومان/ جزئیات بیمه منازل فرهنگیان
گودرز كریمی فر -مدیركل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش- با اشاره به اینكه هم اكنون میانگین تسهیلات فرهنگیان ۳۰ میلیون تومان است كه آن را به ۴۰ و ۴۵ میلیون تومان می رسانیم اظهار داشت: یكی دیگر از طرح های رفاهی كه به تازگی اجرا شد «بیمه منازل مسكونی فرهنگیان» بود. بر مبنای این طرح چهار نوع بیمه برای ۵۰ میلیون سرمایه و اثاثیه منزل، ۹۲ میلیون سرمایه و اثاثیه منزل، ۱۳۵ میلیون سرمایه و اثاثیه منزل و ۱۷۹ میلیون تومان سرمایه و اثاثیه منزل وجود دارد كه هر كدام نرخ حق بیمه متفاوت ماهانه از ۳۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان دارند.
مدیركل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه بیمه منازل مسكونی فرهنگیان الزامی نبوده و اختیاری است اظهار داشت: طبق فراخوانی كه اعلام گردید نرخ حق بیمه سه ماه اول از افراد دریافت نمی گردد و مجانی است.
توضیحات "بطحائی" درمورد ممنوعیت حضور دانش آموزان در گلزار شهداء
وزیر آموزش و پرورش به بیان توضیحاتی درباره خبر ممنوعیت بازدید دانش آموزان از گلزار شهداء پرداخت وگفت: همانطور كه در اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش در این باره آمده، در دستورالعمل آزمایشی وزارت آموزش و پرورش كم دقتی صورت گرفته و به جای استفاده از واژه آرامستان ها از واژه گلزار شهداء استفاده شده است.
یك اشتباه رایج درباره منابع آلاینده هوا
حسین شهبازی -مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران- با اشاره به اینكه آلاینده های گازی تولید شده به وسیله خودروهای سواری قابلیت تبدیل به ذرات ثانویه را دارند، اظهار نمود: اشتباه رایج، در این حوزه این است كه آنچه در هوا بعنوان ذرات معلق كوچكتر از ۲. ۵ میكرون (PM۲. ۵ ) تنفس می نماییم را با خروجی منابع آلاینده یكی فرض نماییم.
سیاهه انتشار آلودگی هوای شهر تهران در شرایط كنونی قابل استفاده نیست
محمد حسین بازگیر -رییس اداره محیط زیست شهر تهران- ضمن اشاره به اینكه سیاهه انتشار آلودگی هوای شهر تهران در شرایط كنونی قابل استفاده نیست و باید بازنگری شود، اظهار داشت: اداره محیط زیست تهران اعتبارات كافی برای بروزرسانی سیاهه انتشار را ندارد.
كشف ۷۰ درصدی جرائم و سرقت ها/ كاهش سرقت در ۲۱ استان و افزایش در ۱۲ استان
سردار اسكندر مومنی -جانشین فرمانده ناجا- اعلام نمود: بیش از ۷۰ درصد از جرائم رخ داده در كشور توسط پلیس كشف می گردد كه این یك دستاورد خوب برای پلیس است، اما در بخش رسیدن به اموال مسروقه به مردم، مشكلاتی وجود دارد.
برگزاری دومین آزمون سراسری مهارتی سربازان + جزئیات
سردار موسی كمالی -رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادكل نیروهای مسلح- از برگزاری دومین مرحله آزمون مهارتی سربازان در تاریخ چهاردهم بهمن اطلاع داد و اظهار داشت: دومین مرحله ی آزمون سراسری مهارت آموزی سربازان، بامداد روز شنبه چهاردهم بهمن در تمام استان های كشور برگزار می شود.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا ۵ خبر پربازدید اجتماعی طی امروز به شرح زیر است:
افزایش وام ضروری فرهنگیان به ۴۵ میلیون تومان/ جزئیات بیمه منازل فرهنگیان
یك سفارش مهم برای پیشگیری از سرطان روده بزرگ
یك اشتباه رایج درباره منابع آلاینده هوا
اسامی جدید، شگردی برای بازاریابی روانگردان ها / عوارض محرك "NPS"
افزایش موارد بستری "آنفلوآنزا"/ گردش گونه های جدید بیماری/پرخطرها واكسن بزنند
1396/11/06
17:55:40
5.0 / 5
5008
تگهای خبر: آلودگی , بیماری , بیمه , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک