اعلام مهلت ثبت نام جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری

اعلام مهلت ثبت نام جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری خرید و فروش حیوان خانگی: طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام جدید وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق که از ششم اردیبهشت ماه 1401 شروع شده تا اختتام همین ماه ادامه دارد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، ثبت نام اینترنتی وام ضروری ۱۲میلیون تومانی سال ۱۴۰۱ بازنشستگان و وظیفه بگیران تا اختتام اردیبهشت ماه و تنها بوسیله درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس sabasrm.ir صورت خواهد گرفت.
مبلغ این تسهیلات همانند مرحله گذشته، ۱۲ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه و کارمزد چهار درصدی است. متقاضیان می توانند در بازه زمانی اعلام شده به درگاه خدمات الکترونیک صندوق مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه گانه خود شامل دفترکل، کد ملی و شماره حساب نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایند. ثبت درخواست متقاضیان به مدلول پرداخت تسهیلات به همه عزیزان نخواهد بود.
بعد از اتمام مهلت ثبت نام، سوابق متقاضیان همچون مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات صندوق بازنشستگی، میزان حقوق دریافتی و سایر موارد بررسی شده و با اولویت بندی و بر طبق میزان اعتبار تخصیص یافته از طرف بانک عامل، این تسهیلات در نوبت های مشخص پرداخت خواهد شد.
اعلام نتایج و اسامی افراد واجد شرایط و مشمول بوسیله درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری انجام می شود و اسامی واجدین شرایط بر طبق نوبت بندی در همین سایت اعلام می شود و مبلغ تسهیلات به حساب واجدین شرایط واریز خواهد شد.
منبع:

1401/02/16
11:56:21
5.0 / 5
201
تگهای خبر: اینترنت , ثبت , خدمات , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک