تنفس هوای مطلوب طی هفته دوم اردیبهشت ماه

تنفس هوای مطلوب طی هفته دوم اردیبهشت ماه به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اظهار داشت: هوای تهران در هیچ یک از روزهای دومین هفته اردیبهشت آلوده نبود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سید محمد مهدی میرزایی قمی گفت: اطلاعات ایستگاه های سنجش کیفیت هوا در شهر تهران طی هفته گذشته از ۱۰ تا ۱۶ اردیبهشت در همه روزها در وضعیت قابل قبول قرار داشت.

به گفته مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، بالاترین شاخص ثبت شده در این هفته برابر ۹۸ بود که در روز سه شنبه (۱۳ اردیبهشت) ثبت گردید و پایین ترین میزان نیز مربوط به روز دوشنبه ( ۱۲ اردیبهشت) با عدد ۷۳ بود.

وی اشاره کرد: تعطیلات هفته گذشته همین طور بارش باران های پراکنده، مانع افزایش شاخص در شهر تهران شد و غلظت میانگین آلاینده ها در شهر در وضعیت قابل قبول باقی ماند، هرچند شرایط کیفی هوا به سبب وجود گرد و غبار به شرایط پاک نزدیک نشد.

میرزایی قمی در ادامه اظهار داشت: در همه روزهای هفته دوم اردیبهشت ماه آلاینده شاخص شهر تهران ذرات معلق کوچکتر از از 2.5 میکرون بود و در مجموع نسبت به هفته پیش از آن یعنی 3 تا 9 اردیبهشت که دو روز ناسالم برای گروههای حساس در آن ثبت گردید، شرایط هفته گذشته مطلوب تر بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در بعضی از ساعات روزها و هفته های جاری به سبب احتمال افزایش گرد و غبار، شرایط کیفی هوا می تواند فراتر از حد مجاز قرار گیرد و لازم است که شهروندان مراقبت های لازم را در این مواقع انجام دهند خصوصاً گروههای حساس در ساعات آلوده، از حضور در اماکن روباز اجتناب کنند.

منبع:

1401/02/17
20:29:22
5.0 / 5
214
تگهای خبر: بارش , ثبت , دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک