مدیر كل آموزش و پرورش استان قم:

شورای اسلامی شهر می بایست نگاه زیرساختی به دستگاه تعلیم و تربیت داشته باشد

شورای اسلامی شهر می بایست نگاه زیرساختی به دستگاه تعلیم و تربیت داشته باشد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی قم مدیرکل آموزش و پرورش استان قم اظهار داشت: شورای اسلامی شهر اصلی ترین بازوی تعلیم و تربیت است که امیدواریم با همکاری بتوانیم مهم ترین مشکل ما که کمبود سرانه فضای آموزشی بوده را با رفع موانع و پشتیبانی از خیرین مدرسه ساز رفع نماییم.علیرضا رحیمی مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان قم در جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم که با موضوع نرخ گذاری سرویس مدارس برگزار شد، ضمن اشاره به این که شورای اسلامی شهر بعنوان مرجع و مرکز تصمیم گیری در ابعاد مختلف شهر بوده و نقش بی بدیلی دارد، اظهار نمود: یکی از دستگاه هایی که گستردگی فعالیتش در سطح شهر و استان در مقایسه با دستگاه های دیگر بی نظیر است؛ نظام تعلیم و تربیت بوده که طیف زیادی از خانواده ها را دربر می گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم افزود: شورای اسلامی شهر می بایست نگاه زیرساختی به دستگاه تعلیم و تربیت داشته باشد و انتظار داریم شورای شهر قم نقش بیشتری در این حوزه ایفا کند.

وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از وقت و انرژی این اداره کل و مدارس صرف رسیدگی به ساختمان مدارس، آسفالت و… می شود، اظهار داشت: نظام تعلیم و تربیت باید بعنوان یک دستگاه زیرساختی موردتوجه تمام دستگاهها قرار بگیرد و شورای شهر نیز از این مساله استثنا نیست و می تواند نقش بی بدیلی در تسهیل گری امورات زیرساختی آموزش و پرورش داشته باشد.

رحیمی تصریح کرد: در بازگشایی مدارس بعد از محدودیت های کرونائی، بیشترین اعتراضات خانواده ها مربوط به سرویس مدارس بود که امیدواریم با تعامل و همکاری بتوانیم این دغدغه را از دوش دانش آموزان و خانواده های آنان برداریم.

وی با تاکید بر این که پس از کرونا وضعیت تربیتی دانش آموزان بسیار متفاوت شده است، ابراز کرد: ما باید در هر بخشی اقدامات ترویجی، تبلیغی و تربیتی را تقویت نماییم و با هم افزایی این دوران گذر را به نحو مطلوبی سپری نماییم.

مدیرکل آموزش پرورش استان قم افزود: شورای اسلامی شهر اصلی ترین بازوی تعلیم و تربیت است که امیدواریم با همکاری بتوانیم مهم ترین مشکل ما که کمبود سرانه فضای آموزشی بوده را با رفع موانع و پشتیبانی از خیرین مدرسه ساز رفع نماییم.
منبع:

1401/02/19
07:42:51
5.0 / 5
283
تگهای خبر: آموزش , انرژی , دام , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک