فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی كرونا عنوان كرد

تامین نیازهای بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا

تامین نیازهای بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا از گیلان فرمانده فرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا، با اشاره به تلاش دولت در تامین ارز برای تجهیزات بهداشت و درمان و دارو، اشاره کرد: شاهد اقدامات خوبی در جهت تامین نیازهای بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا هستیم و بیش از نیاز جامعه واکسن و دارو و تجهیزات داریم.


سردار محمدحسین سپهر در حاشیه جلسه ستاد مدیریت کرونای استان گیلان، کوشش های گیلانیان در دوران شیوع ویروس کرونا را مجاهدانه توصیف کرد و اظهار داشت: موفقیت های حاصل شده در بحران کرونا و واکسیناسیون در گیلان، یک افتخار است و باید بعنوان دانش و تجربه برای همه ادوار ثبت و ذخیره شود.
وی با اعلان اینکه استان گیلان همزمان با قم درگیر بیماری کرونا بود و خوشبختانه در طول این بحران موفق عمل کرده است، اضافه کرد: مدیریت صحیح کرونا در استان در کنار همراهی و همدلی مردم به دست آمده و باید قدر دانسته شود.
فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا با اشاره به موفقیت های گیلان در طرح شهید سلیمانی، اشاره کرد: نه فقط در بحران کرونا بلکه حفظ و تقویت طرح شهید سلیمانی راهبرد عینی عبور از همه بحران هاست؛ همین طور قدردان نیروهای مسلح خصوصاً سپاه و بسیج در مقابله با تهدید زیستی کرونا هستیم.
سپهر، با اعلان اینکه عادی انگاری بیماری کرونا نادیده گرفتن زحمات کادر بهداشت و درمان است، اظهار داشت: امروز جزو کشورهایی قرار گرفتیم که وضعیت خوبی در مهار بیماری کرونا داریم و پس باید تلاش نماییم در کنار مدیریت بیماری کرونا، کارهایی آموزشی و اقتصادی و فرهنگی و گردشگری و حمل و نقل و... ادامه داشته باشد و کشور نباید تعطیل شود.
وی با اشاره به تلاش دولت در تامین ارز برای تجهیزات بهداشت و درمان و دارو، اشاره کرد: شاهد اقدامات خوبی در جهت تامین نیازهای بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا هستیم و بیش از نیاز جامعه واکسن و دارو و تجهیزات داریم و رییس جمهور نیز بر رفع گرانی دارو که نقش آن در مدیریت کرونا مهم می باشد، تاکید دارد.
فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا در ادامه به ضرورت مطالعات بومی و اقتضایی استان در بحران ها اصرار کرد و اظهار داشت: باید از تهدیدات فعلی فرصت ساخت و با ارتقای سطح دانش عمومی و اختصاصی، خودامدادی و دگرامدادی و همین طور رعایت پروتکلهای بهداشتی تا اختتام کرونا در مقابل این ویروس منحوس و دیگر تهدیدات فائق آمد.1401/02/22
23:01:09
5.0 / 5
247
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیماری , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک