مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست:

ساختار تشکیلاتی صندوق ملی محیط زیست اصلاح می شود

ساختار تشکیلاتی صندوق ملی محیط زیست اصلاح می شود مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست اظهار داشت: ساختار تشکیلاتی صندوق ملی محیط زیست به اصلاح نیاز دارد که بایستی با رعایت قوانین و مقررات در مجمع عمومی صندوق تصویب شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از خبرگزاری ایرنا از سازمان حفاظت محیط زیست به نقل از صندوق ملی محیط زیست، سجاد انجم شعاع در نشست با علیرضا شاه پری رئیس امور ساختارهای سازمان امور اداری و استخدامی کشور اضافه کرد: رعایت قوانین و مقررات شامل ضوابط ساختار نهادهای عمومی و شرکتهای دولتی است که در اختیار سازمان امور اداری و استخدامی کشور است، در نخستین مجمع عمومی صندوق ملی محیط زیست بعد از استقرار دولت مردمی، اصلاح ساختار تشکیلاتی صندوق عنوان شد تا بعد از تایید نهایی توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور تصویب شود.
وی افزود: با پیگیری های انجام شده برای ایجاد ۲ معاونت و ۶ مدیریت موافقت و مقرر شد صندوق ملی محیط زیست عناوین پست های پیشنهاد شده را به سازمان امور اداری و استخدامی کشور ارسال نماید تا بعد از نهایی شدن چارت تشکیلاتی، در مجمع عمومی صندوق ملی محیط زیست به تصویب برسد، درباره چارت تفصیلی و پست ها هم در جلسه آتی تصمیم گیری خواهد شد.
مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده برای اصلاح ساختار تشکیلاتی صندوق بعد از مدت ها، ضمن رعایت قوانین و مقررات موافقت شد.
در این نشست بهبود ساختار تشکیلاتی صندوق ملی محیط زیست و تصویب آن به منظور تأمین منابع انسانی مورد نیاز، مورد بررسی قرار گرفت.
صندوق ملی محیط زیست بعنوان یک نهاد عمومی غیردولتی در سال ۱۳۹۳ با عنایت به لزوم محافظت از منابع طبیعی و محیط زیست کشور و با هدف کمک به کاهش آلاینده ها و پیشگیری از تخریب محیط زیست، محافظت از منابع طبیعی و احیاء و بهره برداری پایدار از منابع پایه محیط زیست و تنوع زیستی تاسیس شده است.


منبع:

1401/02/23
12:26:45
5.0 / 5
238
تگهای خبر: حفاظت , دام , شركت , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک