بررسی فرونشست زمین در تهران از طرف مدیریت بحران

بررسی فرونشست زمین در تهران از طرف مدیریت بحران معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از شروع بررسی کم و کیف ابعاد فرونشست زمین در تهران با تشکیل کمیته ای ویژه آگاهی داد.


اسماعیل سلیمی در گفت و گو با ایسنا، گفت: بررسی ابعاد و کم وکیف خطر فرونشست و فروریزش زمین در دشت تهران با تشکیل کمیته ای ویژه با حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه شروع شده است و نخستین جلسه آن نیز انجام شد.
وی با اشاره به جزییات این جلسه اظهار داشت: این نخستین جلسه کمیته تخصصی فرونشست و فروریزش زمین در دشت تهران بود که از طرف سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اجرا شد. هدف از آن نیز شناخت بهتر این خطر و ابعاد آن، شناسایی اقدامات و مصوبات اجرائی سنوات گذشته و همین طور لطمه شناسی دلیلهای عدم اجرای مصوبات پیشین بود که در آن نکات مختلفی در باب این مطالب موردبحث و بررسی قرار گرفت.

معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران افزود: در این جلسه تعدادی از متخصصان حقیقی و همین طور نمایندگان حقوقی نهادهای ذیربط حضور داشتند که با هدف پیشبرد هر چه بهتر اهداف و چشم اندازها، در همان ابتدا و بعد از معارفه اعضا، رای گیری برای انتخاب رئیس و نایب رئیس کمیته انجام و دکتر خامه چیان عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس به عنوان رییس این کمیته برگزیده شد.
سلیمی اضافه کرد: در ادامه نیز مشروح اقدامات سازمان درباب مخاطرات فرونشست و فروریزش زمین تشریح شد و حاضران بعد از آشنایی با اقدامات انجام شده به بحث و بررسی مقدماتی پرداختند و قرار شد در جلسات آینده پیش زمینه های موردنیاز برای ادامه کار بررسی شود. در این جلسات کم و کیف ابعاد فرونشست زمین در تهران بررسی خواهد شد.1401/04/09
11:49:29
5.0 / 5
173
تگهای خبر: دام , دما , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک