تشكری هاشمی:

گزارشات متفاوت شهردار و معاونش سوال برانگیز است

گزارشات متفاوت شهردار و معاونش سوال برانگیز است خرید و فروش حیوان خانگی: رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از ارائه تفاوت آماری بین گزارشات شهردار و معاونش انتقاد نمود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، جعفر تشکری هاشمی بعد از استماع گزارش شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران با اعلان اینکه ما از اهداف بلند و آرزوهای خوب شهردار که برای تهران متصور شده تشکر می کنیم؛ اما عمده اعضای شورا کار اجرائی کردند و بنا بر این سوالات و ابهاماتی برای ما مطرح شده، اظهار داشت: زاکانی صحبت از برنامه های ۱۰ ساله کردند اما تا کنون در این شورا حتی سیاست های پنج ساله نیز تدوین نشده و بهتر است که سیاست های شورا منطبق بر نظرات شورای شهر باشد تا موفق تر شوند و این در حالیست که پیش بینی در شأن قانونگذار و نه مقام اجرائیست.
وی با اعلان اینکه اعلام نمودند که می توانند توسعه چهار خط جدید مترو را پنج ساله به سرانجام برسانند، اظهار داشت: ما از این اتفاق خوشحال می شویم اما دقت داشته باشید که این چهار خط مترو کلیاتش در شورای عالی ترافیک کشور تصویب شده و جزییات آن هنوز توسط مشاور طراحی نشده است و این در حالیست که برای ساخت ۱۵۹ کیلومتر خطوط جدید به پول امروز ۲۴۰ هزار میلیارد تومان منابع نیاز داریم و در مقایسه با بودجه سالیانه شهرداری اگر شهرداری در پنج سال آینده هیچ هزینه ای نداشته باشد و ۱۰۰ درصد حقوق خودرا به مترو بدهد این ساخت پنج سال طول می کشد و این واقعی نیست که هیچ کار نکنیم و همه پول خودرا صرف متروسازی نماییم.
عضو شورای شهر تهران با اعلان اینکه وقتی برنامه ای اعلام می شود باید برش های آن نیز مشخص شود تا بدانیم در سال های آتی چه چیزی از شهرداری طلب نماییم، اظهار داشت: هنوز این برش ها ارائه نشده است.
وی با اشاره به اختلاف آماری شدید بین شهردار تهران و معاونین شهردار، اظهار داشت: معاون شهردار هفته گذشته صحبت از ورود ۵۰ دستگاه اتوبوس دست دوم کردند ولی حالا شهردار می گوید که این مسئله ارتباطی با ما ندارد و شهردار می گوید که قرارداد ۲۲۰ واگن با مپنا امضاء شده اما معاونش صحبت از ۱۵۵ واگن می کند و این گزارشات متفاوت و مغایر برای ما سوال انگیز است.
تشکری هاشمی بیان کرد: توسعه پارک علم و فناوری خوب است اما نمایشگاه بوستان گفت و گو تخصصی گل و گیاه است و عملا منابع را دور می ریزیم اما ان شاء الله که کار درستی است.
وی در مورد بزرگراه سازی نیز اظهار داشت: همه این برنامه ها توسعه خودرومحوری است و طرح های انسان محور نادیده گرفته شده است.
منبع:

1401/04/12
15:57:32
5.0 / 5
184
تگهای خبر: طب , طراحی , فناوری , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک