محمدصالحی:

باید به سرعت رعایت پروتکلهای بهداشتی در دستور کار قرار گیرد

باید به سرعت رعایت پروتکلهای بهداشتی در دستور کار قرار گیرد خرید و فروش حیوان خانگی: یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس اشاره کرد: احیای پروتکلهای بهداشتی بمنظور پیش گیری از اوج گیری باردیگر بیماری کرونا ضرورتی اجتناب ناپذیر است.


حسین محمدصالحی درگفت وگو با ایسنا با اشاره به ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی از طرف مردم بیان کرد: باتوجه به آمار پیک های قبلی و خسارت های جانی و مالی گسترده ای که به کشور وارد شد، رعایت پروتکلهای بهداشتی بمنظور پیش گیری از تکرار آن روزهای تلخ ضرورتی اجتناب ناپذیر است. خوشبختانه در مقطع زمانی با مجموعه اقداماتی که صورت گرفت شاهد کاهش آمار و بازگشت آرامش به جامعه بودیم.
ایشان سپس اظهار نمود: متاسفانه مردم با دیدن این آرامش کلا رعایت پروتکلهای بهداشتی را رها کردند. امروز که باردیگر این بیماری درحال رشد است باید به سرعت رعایت پروتکلهای بهداشتی در دستور کار قرار گیرد. از طرف دیگر لازم است که محدودیت هایی در نظر گرفته شود. باید همان روشی که در پیک های قبلی دنبال شد باردیگر دنبال شود.
نماینده مردم فریدن و فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: باید شیوه نامه های بهداشتی باردیگر احیا شود تا مانع پیشرفت گسترده این بیماری در سطح جامعه شود. این بیماری همچنان در سطح دنیا وجود دارد. ممکنست که خطرات جانی این بیماری کاهش پیدا کرده باشد اما سرعت انتقال آن بمراتب بیشتر شده و ضروریست که یک همکاری بین دستگاهی بمنظور رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی باردیگر شکل گیرد.
منبع:

1401/04/20
21:10:11
5.0 / 5
185
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک