رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گلستان مطرح كرد

فنی و حرفه ای تنها دانشگاه مهارت محور کشور

فنی و حرفه ای تنها دانشگاه مهارت محور کشور به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی گلستان رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گلستان گفت دانشگاه فنی حرفه ای بعنوان تنها دانشگاه مهارت محور کشور در جهت تحقق شعار سال گام بر می دارد.


منصور غفاری ظهر امروز در جشنواره جایزه ملی صنعت ورزش که در دانشکده فنی و حرفه ای کشور برگزار شد، اظهار نمود: پیامبر اکرم(ص) فرمودند سه ورزش شنا، سوارکاری و تیراندازی را به فرزندان خود بیاموزید که خوشبختانه گلستان در صنعت پردرآمد سوارکاری جزو بهترین ها است و علاوه بر صنعت سوارکاری در صنایع مختلف شامل والیبال، فوتبال، بسکتبال، کبدی و حتی فوتبال حرفی برای گفتن دارد.
وی خواهان برگزاری باردیگر جشنواره جایزه ملی صنعت ورزش در استان گلستان شد و اضافه کرد: در سالی که مزین به تولید ملی، دانش بنیان و اشتغال آفرین است در دانشگاه فنی و حرفه ای بعنوان تنها دانشگاه مهارت محور کشور که وظیفه نسل نخبه، کارآفرین و ماهر را برعهده دارد این شعار مصداق پیدا می کند.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گلستان، خواهان رفع مشکل تأمین خوابگاه دانشگاه فنی و حرفه ای گلستان شد و متذکر شد: خوابگاه این دانشگاه برای تجهیز به سه میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
غفاری با اشاره به اینکه رسالت دانشگاه ها در تحقق شعار سال وصل کردن دانشگاه به صنعت است، تصریح کرد: جشنواره آثار مختلفی را دریافت کرد که بعضی از آثار می تواند به سمت دانش بنیان و تجاری سازی حرکت نماید.1401/04/22
21:39:44
5.0 / 5
129
تگهای خبر: دریا , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک