انعقاد تفاهمنامه سازمان بهزیستی با وزارت ارشاد

انعقاد تفاهمنامه سازمان بهزیستی با وزارت ارشاد خرید و فروش حیوان خانگی: رییس سازمان بهزیستی کشور از انعقاد تفاهم نامه ای با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که بحث آموزش رایگان هنر را برای مناطق محروم، متناسب با جامعه هدف سازمان پوشش می دهد، آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، علی محمد قادری در حاشیه مراسم امضای تفاهمنامه همکاری سه جانبه میان سازمان بهزیستی کشور، کمیته امداد و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیان کرد: امروز فرصتی شد که با حضور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انعقاد تفاهمنامه ای که بحث آموزش رایگان هنر را برای مناطق محروم، متناسب با جامعه هدف سازمان پوشش می دهد، برگزار نماییم.
وی ادامه داد: معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنایت و تاکید بر رایگان بودن این برنامه که پوشش حداکثری در مناطق کم برخوردار و محروم خواهد داشت، داشتند.
قادری بیان کرد: یکی از ارکان توانمندسازی، آموزش است، آموزش در زمینه هنر و هنردرمانی منتج به نتیجه، اشتغال، بازتوانی و توانمندسازی جامعه هدف خواهد شد.
وی افزود: مقوله هنر و ارتقا آموزش های لازم و برنامه هایی که جز سرفصل های سازمان بهزیستی است، کمک می نماید که شغل های بادوام و پایداری را برای جامعه هدف داشته باشیم.
رئیس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: موضوع وضعیت مهارت و ارتقا سطح کارایی افراد یکی از برنامه های جدی است که ما به عنوان سرمایه به آن نگاه می نماییم. پس این تفاهمنامه منعقد شد و ان شاالله آثار و برکات مفیدی را برای جامعه هدف سازمان به همراه داشته باشد.
منبع:

1401/04/29
21:29:20
5.0 / 5
134
تگهای خبر: آموزش , دام , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک