زورگیری در پوشش ماموران امنیتی

زورگیری در پوشش ماموران امنیتی خرید و فروش حیوان خانگی: فرمانده انتظامی ویژه شهر ری از بازداشت یک فروشنده داروها و مکمل های ورزشی بدون مجوز و نیز سه زورگیر که با معرفی خود به عنوان مامور امنیتی مبادرت به زورگیری کرده بودند، خبرداد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان به تشریح دو ماموریت ماموران این فرماندهی انتظامی در شبانه روز گذشته پرداخت و اظهار داشت: در یکی از این ماموریت ها ماموران پلیس ری عامل فروش داروهای بدنسازی تقلبی و بدون مجوز را شناسایی و دستگیر کردند. رسیدگی به این پرونده در پی رصدهای انجام شده از طرف ماموران پلیس فتا در فضای مجازی در دستورکار قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد که فردی بصورت بدون مجوز درحال فروش داروهای تقلبی و بدون مجوز ورزشی است.
فرمانده انتظامی شهرستان ری افزود: با کسب این اطلاعات اقدامات فنی و تخصصی برای شناسایی هویت فروشنده و دستگیری این فرد در دستورکار ماموران قرار گرفته و در جریان آن با شناسایی هویت و محل فعالیت این فرد، مشخص شد که متهم منزلش را به محل فروش و توزیع داروهای غیرمجازی ورزشی و بدنسازی تبدیل نموده است.
وی با اشاره به گرفتن مجوز قضایی برای دستگیری این فرد، اظهار داشت: ماموران پلیس فتای شهرستان ری به مخفیگاه متهم اعزام شده و در عملیاتی این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همین طور محل دستگیری وی نیز مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن بیش از ۳۲۰۰عدد قرص و ۲۱کیلوگرم انواع پودر فاقد مجوز از سازمان غذاودارو کشف و ضبط شد.
زورگیری در پوشش ماموران امنیتی فرمانده انتظامی شهرستان ری همین طور از دستگیری سه زوگیر مامورنما که با معرفی خود به عنوان مامور امنیتی و انتظامی مبادرت به زورگیری و اخاذی از یکی از اتباع کشورهای همسایه کرده بودند، خبرداد و اظهار داشت: مدتی قبل در پی وقوع یک فقره زورگیری در محدوده خاورشهر درپوشش ماموران امنیتی و انتظامی رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفته و در جریان آن مشخص شد که سه نفر با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نقره ای به اتباع یکی از کشورهای همسایه مراجعه نموده و با معرفی خود به عنوان مامور مبادرت به زورگیری تلفن همراه، وجه نقد و موتورسیکلت این فرد کرده و متواری شده اند.
جلیلیان با اعلان اینکه باتوجه به حساسیت موضوع بررسی پرونده بطور ویژه در دستورکار تیم عملیات کلانتری خاورشهر قرارگرفت، اظهار داشت: ماموران با انجام تحقیقات میدانی و استفاده از تجهیزات پلیسی هویت و مخفیگاه سارقان را مورد شناسای قرار داده و بعد از هماهنگی با مقام قضائی برای دستگیری آنان وارد عمل شدند. در این عملیات هر سه متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند. همین طور مخفیگاه آنان مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن یک عدد دستبند، یک موتورسیکلت مسروقه، گوشی تلفن همراه سرقت شده و... کشف و ضبط شد.
وی با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده اظهار داشت: این افراد به جرم خود اعتراف کردند. همین طور شاکی نیز هویت آنان را مورد تایید قرار داد.
فرمانده انتظامی ویژه شهرستان ری با اعلان اینکه متهمان هر دو پرونده با تشکیل پرونده های جداگانه به دادسرا معرفی گشتند، اظهار داشت: پلیس با هرگونه اقدامات مجرمانه و سلب آسایش و آرامش شهروندان برخورد خواهدنمود.
منبع:

1401/05/04
22:05:24
5.0 / 5
193
تگهای خبر: دام , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک