مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست:

فرایند بررسی درخواست تسهیلات صندوق ملی محیط زیست

فرایند بررسی درخواست تسهیلات صندوق ملی محیط زیست به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست اظهار داشت: فرایند بررسی درخواست تسهیلات صندوق ملی محیط زیست در سامانه جامع محیط زیست اعلام گردید.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی صندوق ملی محیط زیست، سجاد انجم شعاع در نامه ای به مدیران کل حفاظت محیط زیست استان ها، فرایند و گردش کار نحوه اعطای تسهیلات صندوق ملی محیط زیست را اعلام نمود.
در این نامه، از مدیران کل حفاظت محیط زیست استان ها خواست ضمن اطلاع رسانی به متقاضیان دریافت تسهیلات و انجام اعتبارسنجی از راه بانکهای عامل (بانک ملی یا بانک توسعه تعاون)، نسبت به درج مشخصات پروژه های اولویت دار در سامانه جامع محیط زیست کشور، جهت طی مراحل بعدی اقدام لازم را انجام دهند.
فرآیند بررسی درخواست تسهیلات صندوق ملی محیط زیست
این فرایند شامل ۷ مرحله است که اولین مرحله آن با اعتبارسنجی متقاضیان توسط بانک عامل و ثبت نام در سامانه جامع سازمان حفاظت محیط زیست به نشانی www.iranemp.ir شروع می شود و با تکمیل پروفایل متقاضیان بعد از دریافت نام کاربری و رمز و تاییدیه توسط سامانه ادامه خواهد یافت. قابل ذکر است راهنمای ثبت نام در صفحه اول سامانه در دسترس می باشد.
گام دوم شامل ورود به صفحه درخواست تسهیلات مراکز و تکمیل اطلاعات و سپس اعلام تکمیل درخواست توسط متقاضیان است. ثبت اطلاعات در هر مرحله و زدن دکمه اعلام تکمیل درخواست در انتها ورود اطلاعات در صورت اطمینان از صحت آنها در این مرحله لازم است.
در مرحله سوم، درخواست تسهیلات توسط کمیته فنی ادارات کل محیط زیست استانها بررسی می شود که در صورت موافقت این کمیته، درخواست به مدیر کل استان ارجاع و در صورت مخالفت، فرایند آخر می پذیرد و جهت تکمیل و تصحیح اطلاعات و مستندات به متقاضی برگشت داده می شود.
در مراحل چهارم و پنجم، پس از تایید درخواست توسط مدیر کل استان، بررسی درخواست تسهیلات توسط معاونت مربوطه در سازمان حفاظت محیط زیست شروع می شود که در صورت موافقت به صندوق ملی محیط زیست ارجاع داده می شود و در صورت مخالفت، فرایند آخر می پذیرد و جهت تکمیل و تصحیح اطلاعات و مستندات به متقاضی برگشت داده می شود.
بررسی درخواست تسهیلات توسط کمیته فنی-اعتباری صندوق ملی محیط زیست، ششمین گام از این فرایند است که این بررسی مطابق با چک فهرست بررسی مدارک متقاضیان دریافت تسهیلات و بر مبنای نتایج صورتجلسات کمیته فنی استان و معاونت سازمان حفاظت محیط زیست صورت می گیرد. جلسه کمیته فنی-اعتباری هم با حضور اعضای هیئت مدیره صندوق، دبیر کمیته و متقاضیان برگزار می شود.
در این مرحله، در صورت موافقت کمیته فنی - اعتباری صندوق، درخواست به بانک عامل ارجاع داده می شود و در صورت مخالفت آن، فرایند آخر می پذیرد و جهت تکمیل و تصحیح اطلاعات و مستندات به متقاضی برگشت داده می شود.
آخرین مرحله از این فرایند هم معرفی به بانک عامل برای پرداخت تسهیلات به طرح است.


منبع:

1401/05/31
13:06:16
5.0 / 5
175
تگهای خبر: ثبت , حفاظت , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی
دوستان خرید و فروش حیوان خانگی
خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک