کیفیت هوای قابل قبول پایتخت در روز جمعه

کیفیت هوای قابل قبول پایتخت در روز جمعه به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۹ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد امروز باتوجه به کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. با کاهش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد شد و باتوجه به افزایش دما در بعضی ساعات بعدازظهر احتمال تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق وجود خواهد داشت.
افزایش نسبی ترافیک شامگاهی تا اواخر وقت جمعه و عدم وزش باد مؤثر سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.
با افزایش تدریجی تندی باد تا بامداد فردا تاحدودی از میزان غلظت ذرات معلق کاسته خواهد شد، هرچند با آغاز تردد خودرو ها در اولین روز هفته افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا بخصوص در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود. کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد، همینطور تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن ناشی از افزایش دما در بعضی ساعات بعدازظهر و کاهش کیفیت هوا در پاره ای از مناطق را به دنبال خواهد داشت.
شایان ذکر است با افزایش ترافیک شامگاهی، برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در مناطق پرتردد پیشبینی می شود؛ هرچند با افزایش تدریجی تندی باد تا ساعات پایانی شنبه کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول مورد انتظار است.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۹ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته هم «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۵ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت.
منبع:

1401/07/01
14:33:25
5.0 / 5
18
تگهای خبر: دما , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک