چمران عنوان كرد

تغییر شیوه جمع آوری زباله در تهران

تغییر شیوه جمع آوری زباله در تهران خرید و فروش حیوان خانگی: خرید و فروش حیوان خانگی: رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به هزینه 10 تا 15 میلیون تومانی مخازن زباله در تهران از تغییر شیوه جمع آوری زباله در پایتخت آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مهدی چمران قبل از شروع نود و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به این که کودک آینده یک کشور و موسس جامعه به حساب می آید، اضافه کرد: هر اندازه برای نسل خردسال تلاش نماییم در آینده نتایج بهتری را شاهد خواهیم بود. چندین سال درباب موضوع کودکان اقداماتی صورت گرفت و تاثیرات خوبی نیز در این عرصه شاهد بوده ایم.
وی ادامه داد: درباب مشکلات کودکان خیابان نیز عده ای از کودکان که جمع آوری شدند ایرانی نبودند و به کشور خودشان بازگردانده شدند. برای بازگرداندن آنها البته مشکلاتی وجود داشت و عده ای نیز برای شهرهای دیگر بودند که به شهرهای خودشان بازگردانده شدند.
باید به سمت جمع آوری کودکان کار و خیابان و تکدی گران حرکت کنیم

وی با تکیه بر این که مدارسی در تهران برای حضور این کودکان به وجود آمده است، اضافه کرد: کودکان کار باید آموزش ببینند و حرفه یاد بگیرند تا کار درستی داشته باشند. چونکه حضور آنها در شهر چهره زشتی از تکدی گری را به وجود می آورد. بدین سان بعد از معتادان متجاهر باید به سمت جمع آوری کودکان کار و خیابان و همین طور تکدی گران حرکت نماییم. شورا نیز در حد بضاعت خود در این حوزه تلاش خواهدنمود.
وی اشاره کرد: روش دیگری برای جمع آوری زباله پیش بینی شده و نحوه کار تغییر خواهدنمود. بدین سان دیگر شاهد کودکان زباله گرد نخواهیم بود.
رییس شورای اسلامی شهر تهران درباره ی جمع آوری مخازن زباله در بعضی نقاط سطح شهر تهران در حوادث اخیر اظهار داشت: تهیه مجدد مخازن زمان می برد، هر چند هزینه هر مخزن حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان است. وقتی این مخازن آتش زده می شود چاره ای جز جمع آوری آنها نیست.
وی افزود: البته جمع آوری مخازن در تمام مناطق شهر تهران نیست و تنها در بعضی مناطق اتفاق افتاده، برنامه ریزی برای شیوه جدید جمع آوری زباله انجام شده که البته این اقدام ارتباطی با جریانات اخیر ندارد و در آینده جزییات آن تشریح خواهد شد.
مهدی چمران همین طور در ابتدای نود و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به هفته وحدت، اظهار داشت: این هفته را به همه ملت خوب ایران و همه مسلمین جهان تبریک عرض می کنم و امیدوار هستم وحدت اسلامی در همه کشورهای اسلامی شکل واقعی خودرا پیدا کند.
وی ادامه داد: روز ۲۲ مهر ماه نیز روز جهانی استاندارد است که این روز را به همکاران خود تبریک عرض می کنم و امیدوار هستم در کارشان موفق باشند. ظرف چند روز گذشته باز هم شهدایی را تشییع کردیم که به خانواده همه آنها تسلیت عرض می نماییم و امیدواریم که با سیدالشهدا محشور باشند.
چمران اشاره کرد: حرکتی در دنیا به سرکردگی آمریکا شروع کردند به گونه ای که رییس جمهور آمریکا از اغتشاشات حمایت کرد؛ اما فراموش کردند در زمان انتخابات شان چه رویدادهایی گذشت. اف بی آی و سی آی ای از این اغتشاشات حمایت کردند، پول خرج کردند و ترامپ هم که دید عقب مانده روز گذشته از این اغتشاشات حمایت کرد. حمایت آنها از اغتشاشات به آتش کشیدن و کشتار است. اینها از کودکان بی سرپرست حمایت نمی کنند، حمایت آنها از افراد بیمار که داروهای آنها را قطع کردند نیست، بلکه از اغتشاش، به آتش کشیده شدن و کشتار حمایت می کنند. گویی کشور خودرا اینطور آباد کرده اند که این موارد را برای ما دیکته می کنند.
رییس شورای شهر تهران افزود: اما ما راه آباد کردن کشور خودرا می دانیم و پشت رهبری و با وحدت کشور را خواهیم ساخت و شکست را برای آنها به ارمغان می آوریم و هر روز ورود ترامپ را به این خیمه شب بازی تبریک می گوییم و امیدواریم به آنها خوش بگذرد اما مطمئنا شکست و ناامیدی برای آنها حاصل خواهد شد.
منبع:

1401/07/19
11:13:16
5.0 / 5
169
تگهای خبر: آب , آتش , آموزش , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک