مناطق برتر تهران در انضباط مالی

مناطق برتر تهران در انضباط مالی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، معاون مالی شهرداری تهران با اشاره به معرفی مناطق برتر در میزان برقراری انضباط مالی اظهار داشت: این اقدام که هر شش ماه یکبار صورت خواهد گرفت، گامی موثر در امتداد شفافیت و بهبود عملکرد مدیریت شهری است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، لطف الله فروزنده ضمن اعلام این خبر بیان کرد: در امتداد تحقق برنامه سوم توسعه شهر تهران، احصاء فاکتورهای کلیدی عملکرد مناطق ۲۲گانه، سازمان های وابسته و شرکت های تابعه و اندازه گیری و گزارش آن در مقاطع مختلف سال انجام و نتیجه آن در قالب گزارش شش ماهه به شهرداران مناطق و معاونت مربوطه ارسال شد.
وی همین طور اشاره کرد: وضعیت عملکردی مناطق در شاخص "میزان برقراری انضباط مالی " در ۵ سطح بسیار مطلوب، مطلوب، متوسط، نیازمند توجه و ضعیف دسته بندی شده اند و در گزارش حاضر که حاصل تلاش اداره کل امور مجامع، شورای سازمان ها و حسابرسی و مربوط به شش ماهه نخست سال جاری است، منطقه ۱۹ و پس از آن منطقه ۸ و ۷ و نیز مناطق ۲۱، ۲ و ۱۱ در سطح بسیار مطلوب ارزیابی شده اند که امیدواریم در شش ماهه دوم سال شاهد روند صعودی ارزیابی عملکردی مناطقی که در سطح متوسط، ضعیف و نیازمند توجه بوده اند، باشیم.
معاون شهردار تهران اظهارکرد: این گزارش بیان کننده میزان تحقق و دستیابی مدیریت شهری به ماموریت ها، سیاست ها، تدابیر و میزان تحقق اهداف کمی مصوب در برنامه پنج ساله سوم می باشد.
وی ادامه داد: شفافیت در عملکرد مالی، تعیین نقاط قوت و بهبود روند واحدهای تابعه شهرداری و همین طور شناخت نقاط ضعف و رفع آن همچون مزایای این گزارش گیری هاست که امیدواریم این مهم با جدیت دنبال شود تا هر چه بیشتر شاهد تحقق رویکرد های مدیریت شهری در دوره حاضر و تحقق اهداف آن باشیم.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری، فروزنده همین طور با اشاره به برخی فاکتورهای کلیدی در ارزیابی عملکرد مناطق اظهار داشت: میزان کاهش بدهی ها، تعداد و مبلغ اسناد برگشتی و میزان جرایم تاخیر تادیه ثبت نشده، نسبت کدهای تفصیل راکد و سنواتی به کل کدهای تفصیلی، تطبیق درآمد و حسابداری درباب مانده اسناد بدهکاری و موارد دیگر همچون این شاخص ها بوده اند.
منبع:

1401/08/14
22:52:28
5.0 / 5
271
تگهای خبر: ثبت , دام , شركت , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک